Porzellan

Zahl der Lose: 218

Aranyozott és virágokkal díszített német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm
11311.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/  russian hand painted chinaware figur 16x15 cm
11312.

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/
russian hand painted chinaware figur 16x15 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Jagdmotive "Ridinger" jelzéssel ellátott vadászatot ábrázoló régi német porcelán tányér / Chinaware plate d: 29 cm
11313.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dekoratív virágokkal díszített 6 személyes komplett csehszlovák porcelán kávés készlet kancsóval / Chinaware tea-set
11314.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900 Impozáns kézzel festett, aranyozott német porcelán étkészlet némi hiánnyal / Exclusive set of vintage chinaware dish set
11315.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dekor Bavaria Feinsilber porcelán komplett 6 személyes kávéskészlet / Bavaria Feinsilber chinaware coffe set of 6
11316.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 személyes virágokkal díszített komplett hibátlan csehszlovák porcelán kávéskészlet / Czechoslovak chinaware coffee set in flawless condition
11317.

6 személyes virágokkal díszített komplett hibátlan csehszlovák porcelán kávéskészlet /
Czechoslovak chinaware coffee set in flawless condition

Rufpreis:
5 000 HUF

Szolidan aranyozott osztrák Oscar Schlegelmilch jelzett porcelán 2 ágú gyertyatartó / Austrian chinaware candlestick 17x13cm
11318.

Szolidan aranyozott osztrák Oscar Schlegelmilch jelzett porcelán 2 ágú gyertyatartó /
Austrian chinaware candlestick 17x13cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

3db klf német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral (apró lepattogzások)
11319.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Nagyméretű kézzel festett jelzett Alt-Wien porcelán bonbonier / Handpainted giant Alt-Wien chinaware bonbonier 12x18cm
11320.

cca 1900 Nagyméretű kézzel festett jelzett Alt-Wien porcelán bonbonier /
Handpainted giant Alt-Wien chinaware bonbonier 12x18cm

Rufpreis:
10 000 HUF

XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál / 19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm
11321.

XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál /
19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm

Rufpreis:
1 400 HUF

XIX. sz Festett antik francia vázácska kis hibával / Antique hand-painted french vase 10 cm
11322.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF