Porzellan Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
518653
11311
167
Aranyozott és virágokkal díszített német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm
493836
11312
167
Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/ russian hand painted chinaware figur 16x15 cm
400710
11313
167
Jagdmotive "Ridinger" jelzéssel ellátott vadászatot ábrázoló régi német porcelán tányér / Chinaware plate d: 29 cm
478712
11314
167
Dekoratív virágokkal díszített 6 személyes komplett csehszlovák porcelán kávés készlet kancsóval / Chinaware tea-set 472700
11315
167
cca 1900 Impozáns kézzel festett, aranyozott német porcelán étkészlet némi hiánnyal / Exclusive set of vintage chinaware dish set
397813
11316
167
Dekor Bavaria Feinsilber porcelán komplett 6 személyes kávéskészlet / Bavaria Feinsilber chinaware coffe set of 6 535750
11317
167
6 személyes virágokkal díszített komplett hibátlan csehszlovák porcelán kávéskészlet / Czechoslovak chinaware coffee set in flawless condition 518628
11318
167
Szolidan aranyozott osztrák Oscar Schlegelmilch jelzett porcelán 2 ágú gyertyatartó / Austrian chinaware candlestick 17x13cm 518679
11319
167
3db klf német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral (apró lepattogzások)
518604
11320
167
cca 1900 Nagyméretű kézzel festett jelzett Alt-Wien porcelán bonbonier / Handpainted giant Alt-Wien chinaware bonbonier 12x18cm 516327
11321
167
XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál / 19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm
523636
11322
167
XIX. sz Festett antik francia vázácska kis hibával / Antique hand-painted french vase 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF