Porzellan

Zahl der Lose: 218

Kézzel festett régi bajor nagyméretű porcelán bonbonier / Handpainted Bavarian chinaware bonbonier 15x19cm
11335.

Rufpreis:
2 000 HUF

Weimari porcelán készlet, hibátlan, 8 darabból áll
11336.

Rufpreis:
2 000 HUF

XX. sz eleje: ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó /  Flawless chinaware candle-holder 21x24 cm
11337.

XX. sz eleje: ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó /
Flawless chinaware candle-holder 21x24 cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

XIX. sz. második fele Villeroy & Boch Rózsák. pocelánfajansz tányérok. Máz alatti kékfestéssel és aranyozással / XIXth century: VB Roses chinaware plates d: 18 cm
11338.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó
11339.

Rufpreis:
8 000 HUF

Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban / German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm
11340.

Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban /
German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Lipcse címerével díszített jelzés nélküli porcelán bonbonier a belsején (nem látható helyen) sérült / Chinaware bonbonier damaged inside 14cm
11341.

Lipcse címerével díszített jelzés nélküli porcelán bonbonier a belsején (nem látható helyen) sérült /
Chinaware bonbonier damaged inside 14cm

Rufpreis:
800 HUF

Német, Unterweißbach porcelán tétel 1940-től 1965-ig: Udvarhölgy, jelzett, hibátlan 23×20 cm, balerina széttárt karral, jelzett, 11×8 cm, apró hibák a ruháján, balerina összefont karral, jelzett, 9×5 cm, apró hibák a ruháján
11342.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

XIX. századi festett díszes Eichwald porcelán váza (sérült) / Eichwald chinaware vase (injured) 29cm
11343.

XIX. századi festett díszes Eichwald porcelán váza (sérült) /
Eichwald chinaware vase (injured) 29cm

Rufpreis:
8 000 HUF

XIX. századi sorszámozott kézzel festett porcelán tálca, sérült réz fonatba foglalva/ in 19. century handmade chinaware bowl with copper braid d:33cm
11344.

Rufpreis:
3 000 HUF

11345.

Jelzett kolozsvári porcelán rózsa apró lepattogzásokkal /
Cluj-Napoca chinaware rose with small faults 6cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Áttört bécsi rózsás kínálótál, hibátlan, jelzés nélkül, matricás, hossza 31 cm,
11346.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF