Porzellan Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
479440
11335
167
Kézzel festett régi bajor nagyméretű porcelán bonbonier / Handpainted Bavarian chinaware bonbonier 15x19cm 485715
11336
167
Weimari porcelán készlet, hibátlan, 8 darabból áll
503536
11337
167
XX. sz eleje: ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó / Flawless chinaware candle-holder 21x24 cm
477580
11338
167
XIX. sz. második fele Villeroy & Boch Rózsák. pocelánfajansz tányérok. Máz alatti kékfestéssel és aranyozással / XIXth century: VB Roses chinaware plates d: 18 cm 527966
11339
167
Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó
524450
11340
167
Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban / German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm
554719
11341
167
Lipcse címerével díszített jelzés nélküli porcelán bonbonier a belsején (nem látható helyen) sérült / Chinaware bonbonier damaged inside 14cm
555961
11342
167
Német, Unterweißbach porcelán tétel 1940-től 1965-ig: Udvarhölgy, jelzett, hibátlan 23×20 cm, balerina széttárt karral, jelzett, 11×8 cm, apró hibák a ruháján, balerina összefont karral, jelzett, 9×5 cm, apró hibák a ruháján 533655
11343
167
XIX. századi festett díszes Eichwald porcelán váza (sérült) / Eichwald chinaware vase (injured) 29cm 488046
11344
167
XIX. századi sorszámozott kézzel festett porcelán tálca, sérült réz fonatba foglalva/ in 19. century handmade chinaware bowl with copper braid d:33cm
538872
11345
167
556488
11346
167
Áttört bécsi rózsás kínálótál, hibátlan, jelzés nélkül, matricás, hossza 31 cm,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF