Porzellan Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
491639
11372
167
543437
11373
167
526065
11374
167
Apró virágokkal díszített dekoratív porcelán ékszeres doboz jelzés nélkül / Chinaware jewelry box without mark 8x10x13cm
509662
11375
167
cca 1860-1890 Jelzés nélküli kézzel festett porcelán szószos tál / 19th century hand-painted chinaware 15x10x10cm
526051
11376
167
Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna / Chinaware tea kettle 22cm
477479
11377
167
14000
523553
11378
167
Aranyozott, fekete mázas komplett porcelán likőrös készlet (6db pohár és kiöntő) / Porcelain liqueur set 19cm, 6cm 546835
11379
167
2db kis fonott porcelán kosárka 14x12cm, 17x14x13cm
536959
11380
167
8db klf porcelán bohóc baba 511356
11381
167
XIX. század közepéből származó jelzett porcelán tányér (repedt) / Chinaware plate (cracked) d: 19cm
556794
11382
167
Nagy figurális porcelán tétel: 2 jelzett, Hollóházi, Zsolnay, 1db festett német gitározós kisfiú, mind hibátlan összesen: 8 db. /Big lot: chinaware figures 536026
11383
167
Népviseletes porcelán női figura jelzés nélkül 16cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF