Porzellan

Zahl der Lose: 218

11372.

XIX. sz, 2 db jelzett porcelán levesestál /
2 chinaware soup-bowl

Rufpreis:
2 400 HUF

11373.

Rufpreis:
1 000 HUF

Apró virágokkal díszített dekoratív porcelán ékszeres doboz jelzés nélkül / Chinaware jewelry box without mark 8x10x13cm
11374.

Apró virágokkal díszített dekoratív porcelán ékszeres doboz jelzés nélkül /
Chinaware jewelry box without mark 8x10x13cm

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1860-1890 Jelzés nélküli kézzel festett porcelán szószos tál / 19th century hand-painted chinaware 15x10x10cm
11375.

cca 1860-1890 Jelzés nélküli kézzel festett porcelán szószos tál /
19th century hand-painted chinaware 15x10x10cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna / Chinaware tea kettle 22cm
11376.

Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna /
Chinaware tea kettle 22cm

Rufpreis:
3 000 HUF

11377.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Aranyozott, fekete mázas komplett porcelán likőrös készlet (6db pohár és kiöntő) / Porcelain liqueur set 19cm, 6cm
11378.

Aranyozott, fekete mázas komplett porcelán likőrös készlet (6db pohár és kiöntő) /
Porcelain liqueur set 19cm, 6cm

Rufpreis:
800 HUF

2db kis fonott porcelán kosárka 14x12cm, 17x14x13cm
11379.

Rufpreis:
2 000 HUF

8db klf porcelán bohóc baba
11380.

8db klf porcelán bohóc baba

Rufpreis:
4 000 HUF

XIX. század közepéből származó jelzett porcelán tányér (repedt) / Chinaware plate (cracked) d: 19cm
11381.

XIX. század közepéből származó jelzett porcelán tányér (repedt) /
Chinaware plate (cracked) d: 19cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy figurális porcelán tétel: 2 jelzett, Hollóházi, Zsolnay, 1db festett német gitározós kisfiú, mind hibátlan összesen: 8 db.  /Big lot: chinaware figures
11382.

Nagy figurális porcelán tétel: 2 jelzett, Hollóházi, Zsolnay, 1db festett német gitározós kisfiú, mind hibátlan összesen: 8 db.
/Big lot: chinaware figures

Rufpreis:
3 000 HUF

Népviseletes porcelán női figura jelzés nélkül 16cm
11383.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF