Porzellan

Zahl der Lose: 218

3db svájci porcelán tál és tányér / Swiss chinaware bowls and plates
11347.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Német Sitzendorf sörös kupa, Wachsenburg látképpel, ón fedél nélkül, hibátlan, jelzett 18 cm / German  Beer Stein Veste Wachsenburg Castle
11348.

Rufpreis:
3 000 HUF

11349.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Earthenware jubileumi tányér a királynő tiszteletére 1952-1977, jelzett, kissé kopott, d:22 cm /  Royal Earthenware commemorative plate of Queen Elizabeth II's Silver Jubilee 1952-1977
11350.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christineholm jubileumi dísztányér, hibátlan, jelzett, matricás, átmérője: 19 cm
11351.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cca XIX sz.v. kézzel festett teás kanna, hibátlan, benyomott Prag jelzéssel, apró repedéssel / Prag  porcelan tea pott, small cracked 19×20 cm
11352.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11353.

Rufpreis:
6 000 HUF

Német, Unterweißbach, halászó sas, jelzett, hibátlan, magasság: 33 cm / German chinaware bird figure
11354.

Rufpreis:
5 400 HUF
14,63
16,88

Lovat ábrázoló kézzel festett iparművész porcelán figura / Chinaware horse figure 19cm
11355.

Lovat ábrázoló kézzel festett iparművész porcelán figura /
Chinaware horse figure 19cm

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920 6 személyes porcelán teáskészlet, egy csésze hiányzik /  Porcelain tea set (one cup missing)
11356.

cca 1920 6 személyes porcelán teáskészlet, egy csésze hiányzik /
Porcelain tea set (one cup missing)

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura / Handpainted chinaware dog figures 6cm
11358.

3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura /
Handpainted chinaware dog figures 6cm

Rufpreis:
1 000 HUF

11359.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF