Porzellan Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
486133
11299
167
Virágokkal díszített jelzett Oblatt J. hódmezővásárhelyi porcelán szószos tál kanállal / Oblatt J. chinaware sauce-bowl 25x13x15cm
554094
11300
167
11 db asztaldísz virág, mind jelzett, Ens, Aquincum, Porfin stb., apróbb lepattogzásokkal / Handpainted chinaware flowers (small faults) 559748
11301
167
Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
559747
11302
167
Aquincumi, cipőt kötő kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
558214
11303
167
Cca 1920, Victoria porcelán, két személyes dísz kávéskészlet Balatonfüredi látképpel, jelzett, matricás, jó állapotban 535783
11304
167
Kézzel festett Royal Doux porcelán matróz figura / Handpainted Royal Doux chinaware sailor figure 16cm
536005
11305
167
Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál / german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm
536368
11306
167
cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska, az alján sérült / Diuschu Japanese hand painted porcelain vase with fault on bottom 10cm
536366
11307
167
cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska / Diuschu Japanese hand painted porcelain vase 10cm
541115
11308
167
Cca 1960 Sitzendorf porcelán, női bohócot ábrázoló kis tálka, sz:11 cm.
536351
11309
167
Nefelejcsekkel díszített jelzett Altrohlau porcelán húsos tál / Altrohlau porcelain meat plate 40x25cm 518654
11310
167
Aranyozott német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF