Porzellan

Zahl der Lose: 218

Virágokkal díszített jelzett Oblatt J. hódmezővásárhelyi porcelán szószos tál kanállal / Oblatt J. chinaware sauce-bowl 25x13x15cm
11299.

Rufpreis:
4 000 HUF

11 db asztaldísz virág, mind jelzett, Ens, Aquincum, Porfin stb., apróbb lepattogzásokkal / Handpainted  chinaware flowers  (small faults)
11300.

11 db asztaldísz virág, mind jelzett, Ens, Aquincum, Porfin stb., apróbb lepattogzásokkal /
Handpainted chinaware flowers (small faults)

Rufpreis:
6 000 HUF

Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
11301.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi, cipőt kötő kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
11302.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cca 1920, Victoria porcelán, két személyes dísz kávéskészlet Balatonfüredi látképpel, jelzett, matricás, jó állapotban
11303.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézzel festett Royal Doux porcelán matróz figura / Handpainted Royal Doux chinaware sailor figure 16cm
11304.

Kézzel festett Royal Doux porcelán matróz figura /
Handpainted Royal Doux chinaware sailor figure 16cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál / german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm
11305.

Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál /
german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska, az alján sérült / Diuschu Japanese hand painted porcelain vase with fault on bottom 10cm
11306.

cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska, az alján sérült /
Diuschu Japanese hand painted porcelain vase with fault on bottom 10cm

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska / Diuschu Japanese hand painted porcelain vase 10cm
11307.

cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska /
Diuschu Japanese hand painted porcelain vase 10cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Cca 1960 Sitzendorf porcelán, női bohócot ábrázoló kis tálka, sz:11 cm.
11308.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nefelejcsekkel díszített jelzett Altrohlau porcelán húsos tál / Altrohlau porcelain meat plate 40x25cm
11309.

Nefelejcsekkel díszített jelzett Altrohlau porcelán húsos tál /
Altrohlau porcelain meat plate 40x25cm

Rufpreis:
3 000 HUF

11310.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF