Porzellan

Zahl der Lose: 218

cca 1940 Jelzett, sorszámozott Szakmáry Hollóházi aranyozott porcelán tálka (az aranyozás megkopott és kisebb sérülések találhatók rajta) / Gold plated porcelain bowl with minor faults 7cm, d: 13cm
11287.

cca 1940 Jelzett, sorszámozott Szakmáry Hollóházi aranyozott porcelán tálka (az aranyozás megkopott és kisebb sérülések találhatók rajta) /
Gold plated porcelain bowl with minor faults 7cm, d: 13cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kaspó / Hollóháza chinaware pot 14cm d:17cm
11288.

Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kaspó /
Hollóháza chinaware pot 14cm d:17cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Apró virágokkal díszített rózsás jelzett Hollóházi porcelán bonbonier és egy tálka hibátlan állapotban / Chinaware bonbonier and bowl in flawless condition 16x6x11cm 13x19cm
11289.

Apró virágokkal díszített rózsás jelzett Hollóházi porcelán bonbonier és egy tálka hibátlan állapotban /
Chinaware bonbonier and bowl in flawless condition 16x6x11cm 13x19cm

Rufpreis:
2 000 HUF

2 személyes virágokkal díszített szolidan aranyozott kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán kávéskészlet (1945/Erika) 2 bögre, 2 tányér, cukortartó, tejkiöntő, kancsó, tálca + 1db orrszarvú lábakon álló váza és egy levél formájú tál, mind hibátlan állapotban / Hollóháza handpainted chinaware coffee set + vase and tray, in all flawless condition
11290.

2 személyes virágokkal díszített szolidan aranyozott kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán kávéskészlet (1945/Erika) 2 bögre, 2 tányér, cukortartó, tejkiöntő, kancsó, tálca + 1db orrszarvú lábakon álló váza és egy levél formájú tál, mind hibátlan állapotban /
Hollóháza handpainted chinaware coffee set + vase and tray, in all flawless condition

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hollóházi porcelán cukortartó és egy kínálótálka hibátlan állapotban / Chinaware sugarbox and bowl in flawless condition 10x11cm, 13x10cm
11291.

Hollóházi porcelán cukortartó és egy kínálótálka hibátlan állapotban /
Chinaware sugarbox and bowl in flawless condition 10x11cm, 13x10cm

Rufpreis:
1 800 HUF

11292.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11293.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1985 A Miskolci Likőrgyár Milky karamellás kávé tejszínlikőr retro Hollóházi porcelán "üvege" / Socialist beverage chinaware bottle 20 cm
11294.

Rufpreis:
2 000 HUF

Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura / Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm
11295.

Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura /
Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1890 Láng Mór jelzésű kézzel festett porcelán tányérok: 3 mély, 3 lapos / cca 1890 Lang Mor hand-painted chinaware plates 2x3 pieces
11296.

cca 1890 Láng Mór jelzésű kézzel festett porcelán tányérok: 3 mély, 3 lapos /
cca 1890 Lang Mor hand-painted chinaware plates 2x3 pieces

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1890 Láng Mór festett porcelán tálkák 6 db hibátlan állapotban / cca 1890 Lang Mor chinaware plates set of 6. d: 15 cm
11297.

cca 1890 Láng Mór festett porcelán tálkák 6 db hibátlan állapotban /
cca 1890 Lang Mor chinaware plates set of 6. d: 15 cm

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cca 1910 Hüttl Tivadar: Süteményestál, kézzel festett, hibátlan állapotban, 39 cm átmérővel
11298.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF