Porzellan Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
535761
11287
167
cca 1940 Jelzett, sorszámozott Szakmáry Hollóházi aranyozott porcelán tálka (az aranyozás megkopott és kisebb sérülések találhatók rajta) / Gold plated porcelain bowl with minor faults 7cm, d: 13cm 536409
11288
167
Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kaspó / Hollóháza chinaware pot 14cm d:17cm
538440
11289
167
Apró virágokkal díszített rózsás jelzett Hollóházi porcelán bonbonier és egy tálka hibátlan állapotban / Chinaware bonbonier and bowl in flawless condition 16x6x11cm 13x19cm 544574
11290
167
14000
2 személyes virágokkal díszített szolidan aranyozott kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán kávéskészlet (1945/Erika) 2 bögre, 2 tányér, cukortartó, tejkiöntő, kancsó, tálca + 1db orrszarvú lábakon álló váza és egy levél formájú tál, mind hibátlan állapotban / Hollóháza handpainted chinaware coffee set + vase and tray, in all flawless condition
558252
11291
167
Hollóházi porcelán cukortartó és egy kínálótálka hibátlan állapotban / Chinaware sugarbox and bowl in flawless condition 10x11cm, 13x10cm
465654
11292
167
477853
11293
167
433571
11294
167
cca 1985 A Miskolci Likőrgyár Milky karamellás kávé tejszínlikőr retro Hollóházi porcelán "üvege" / Socialist beverage chinaware bottle 20 cm
546880
11295
167
Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura / Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm
514587
11296
167
cca 1890 Láng Mór jelzésű kézzel festett porcelán tányérok: 3 mély, 3 lapos / cca 1890 Lang Mor hand-painted chinaware plates 2x3 pieces
514580
11297
167
cca 1890 Láng Mór festett porcelán tálkák 6 db hibátlan állapotban / cca 1890 Lang Mor chinaware plates set of 6. d: 15 cm 547103
11298
167
Cca 1910 Hüttl Tivadar: Süteményestál, kézzel festett, hibátlan állapotban, 39 cm átmérővel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF