Porzellan

Zahl der Lose: 218

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm
11251.

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban /
Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Háború előtti aranyozott szélű Zsolnay étkészlet rész 11 db tányér, 5 tál
11252.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11253.

Kézzel festett eosin mázas jelzett Zsolnay porcelán dzsámi apró javítható hibával /
Handpainted Zsolnay chinaware mosque with esoin cover (small fault) 14cm

Rufpreis:
10 000 HUF

~1940 Mázas jelzett Zsolnay porcelán kancsó "Braun Testvérek Salvator gyomorerősítő likőr" felirattal 21cm
11254.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szolidan aranyozott jelzett Zsolnay porcelán szószos tál / Gold plated Zsolnay chinaware sauce bowl 22x13x8cm
11255.

Szolidan aranyozott jelzett Zsolnay porcelán szószos tál /
Gold plated Zsolnay chinaware sauce bowl 22x13x8cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán tál kígyóval és rákkal /  Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:18cm
11256.

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán tál kígyóval és rákkal /
Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:18cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott virágokkal díszített Zsolnay porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier in flawless condition 9x4cm
11257.

Kézzel festett sorszámozott virágokkal díszített Zsolnay porcelán bonbonier hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier in flawless condition 9x4cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1930 Komplett 6 személyes, virágmintás pajzspecsétes Zsolnay étkészlet, teás és kávés készlettel nagy tálakkal, leveses tállal. Hiánytalan, jó állapotban! /  cca 1930 Complete set of Zsolnay chinaware dish-set. Set of six with tea- and coffe-set
11258.

cca 1930 Komplett 6 személyes, virágmintás pajzspecsétes Zsolnay étkészlet, teás és kávés készlettel nagy tálakkal, leveses tállal. Hiánytalan, jó állapotban! /
cca 1930 Complete set of Zsolnay chinaware dish-set. Set of six with tea- and coffe-set

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay jelzéssel, kézzel írt butella, magassága: 17 cm, hibátlan
11259.

Rufpreis:
4 000 HUF

7db nagyrészt klf jelzett Zsolnay porcelán tányér különböző méretekben
11260.

Rufpreis:
800 HUF

Régi, jelzetlen eozinmázas Zsolnay kiskutya-figura /  Vintage Zsolnay figure with eosin 12 cm
11261.

Régi, jelzetlen eozinmázas Zsolnay kiskutya-figura /
Vintage Zsolnay figure with eosin 12 cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézzel festett birkózó medvéket ábrázoló nagyméretű jelzett Zsolnay porcelán figura / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
11262.

Kézzel festett birkózó medvéket ábrázoló nagyméretű jelzett Zsolnay porcelán figura /
Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF