Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
410307
11677
163
Hollóházi jelzéssel ellátott porcelán amfora / Hollóházi chinaware amphora 36 cm 438935
11678
163
Nagyméretű sorszámozott Hollóházi porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 32cm 509508
11679
163
Jelzett Hollóházi asztali porcelán cigaretta-készlet: gyufa-, cigaretta- és hamutartó
509492
11680
163
2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy
477853
11681
163
Viktória-mintás Hollóházi (!) jelzett teás kanna alakú porcelán ékszertartó tálacska 10x10cm
481287
11682
163
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán hamutartó / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware ashtray 17 cm
465654
11683
163
Virágokkal díszített kézzel festett sorszámozott jelzett Hollóházi porcelán tojás alakú bonbonier / Herendi handpainted numbered bonbonier 14x10cm
465315
11684
163
15000
21 darabos komplett jelzett Hollóházi porcelán teás és süteményes készlet: 6tányér, 6 csésze alátét,, 6 csésze, 1 kancsó, 1 cukortartó, 1 tejkiöntő 529389
11685
163
6 személyes szolidan aranyozott cseh porcelán kávéskészlet, egy csésze hiányzik + 1db kínai porcelán csésze / Czech chinaware coffee set (one cup is missing)
527966
11686
163
Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó
419972
11687
163
6 személyes szovjet porcelán kávéskészlet (hiányos) / set of Russian chinaware coffe set
534698
11688
163
Jelzett görög porcelán váza delfines díszítéssel / Greek porcelain vase 19cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF