Porzellan

Zahl der Lose: 167

Hollóházi jelzéssel ellátott porcelán amfora / Hollóházi chinaware amphora 36 cm
11677.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagyméretű sorszámozott Hollóházi porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 32cm
11678.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett Hollóházi asztali porcelán cigaretta-készlet: gyufa-, cigaretta- és hamutartó
11679.

Rufpreis:
1 000 HUF

2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy
11680.

Rufpreis:
800 HUF

11681.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán hamutartó / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware ashtray 17 cm
11682.

Rufpreis:
2 000 HUF

11683.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

21 darabos komplett jelzett Hollóházi porcelán teás és süteményes készlet: 6tányér, 6 csésze alátét,, 6 csésze, 1 kancsó, 1 cukortartó, 1 tejkiöntő
11684.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

6 személyes szolidan aranyozott cseh porcelán kávéskészlet, egy csésze hiányzik + 1db kínai porcelán csésze / Czech chinaware coffee set (one cup is missing)
11685.

6 személyes szolidan aranyozott cseh porcelán kávéskészlet, egy csésze hiányzik + 1db kínai porcelán csésze /
Czech chinaware coffee set (one cup is missing)

Rufpreis:
2 000 HUF

Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó
11686.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 személyes szovjet porcelán kávéskészlet (hiányos) / set of Russian chinaware coffe set
11687.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett görög porcelán váza delfines díszítéssel / Greek porcelain vase 19cm
11688.

Jelzett görög porcelán váza delfines díszítéssel /
Greek porcelain vase 19cm

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF