Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
422850
11665
163
14000
Kézzel festett medvéket ábrázoló Zsolnay porcelán dísz / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
518302
11666
163
Jelzett Hollóházi rózsás porcelán bonbonier / Hollóház porcelain bonbonniere 9x6x3cm 518452
11667
163
Szász Endre által tervezett kézzel aranyozott jelzett Hollóházi porcelán váza 20cm magas / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware vase 433571
11668
163
cca 1985 A Miskolci Likőrgyár Milky karamellás kávé tejszínlikőr retro Hollóházi porcelán "üvege" / Socialist beverage chinaware bottle 20 cm
533270
11669
163
Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán tálka d: 13cm
534700
11670
163
Jelzett Hollóházi porcelán váza / Porcelain vase 31cm 534695
11671
163
Jelzett Hollóházi porcelán váza / Porcelain vase 25cm 534693
11672
163
Hollóházi festett porcelán váza, jelzett / Porcelain vase 24cm 447930
11673
163
2db "ÁG.MEDOSZ.VT.KISKUNHALAS" vadász (fali)tányér, Hollóházi porcelán d:15cm / chinaware hunter plate
411229
11674
163
Hollóházi jelzéssel ellátott "A Polgári Védelem Jubileumi versenyének megyei döntőjén elért II. helyezést elért Műszaki Mentő Szakasz" porcelán serleg 28 cm 410346
11675
163
Hollóházi jelzéssel ellátott porcelán kutya / Hollóházi chinaware dog figure 21x12 cm
410340
11676
163
Hollóházi jelzéssel ellátott porcelán bohócok / Hollóházi chinaware clowns 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF