Porzellan

Zahl der Lose: 167

Kézzel festett medvéket ábrázoló Zsolnay porcelán dísz / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
11665.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzett Hollóházi rózsás porcelán bonbonier / Hollóház porcelain bonbonniere 9x6x3cm
11666.

Jelzett Hollóházi rózsás porcelán bonbonier /
Hollóház porcelain bonbonniere 9x6x3cm

Rufpreis:
1 600 HUF

Szász Endre által tervezett kézzel aranyozott jelzett Hollóházi porcelán váza 20cm magas / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware vase
11667.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1985 A Miskolci Likőrgyár Milky karamellás kávé tejszínlikőr retro Hollóházi porcelán "üvege" / Socialist beverage chinaware bottle 20 cm
11668.

Rufpreis:
2 000 HUF

Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán tálka d: 13cm
11669.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett Hollóházi porcelán váza / Porcelain vase 31cm
11670.

Jelzett Hollóházi porcelán váza /
Porcelain vase 31cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett Hollóházi porcelán váza / Porcelain vase 25cm
11671.

Porcelain vase 25cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi festett porcelán váza, jelzett / Porcelain vase 24cm
11672.

Hollóházi festett porcelán váza, jelzett /
Porcelain vase 24cm

Rufpreis:
1 000 HUF

2db "ÁG.MEDOSZ.VT.KISKUNHALAS" vadász (fali)tányér, Hollóházi porcelán d:15cm / chinaware hunter plate
11673.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi jelzéssel ellátott "A Polgári Védelem Jubileumi versenyének megyei döntőjén elért II. helyezést elért Műszaki Mentő Szakasz" porcelán serleg 28 cm
11674.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi jelzéssel ellátott porcelán kutya / Hollóházi chinaware dog figure 21x12 cm
11675.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi jelzéssel ellátott porcelán bohócok / Hollóházi chinaware clowns 21 cm
11676.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF