Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
383875
11653
163
433577
11654
163
Kézzel festett Zsolnay porcelán váza / Hand-painted Zsolnay chinaware vase 13 cm
479422
11655
163
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán egyszálas váza pár / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase pair 12cm
451383
11656
163
451739
11657
163
Apró virágokkal díszített Zsolnay porcelán kiöntő, jelzett sorszámozott / Zsolnay chinaware jug 12cm magas
506021
11658
163
Zsolnay eozin mázas mécsestartó / Candle holder with eosin cover 10cm
498650
11659
163
Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán juhász figura hibátlan állapotban / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 20x22cm 509064
11660
163
7db nagyrészt klf jelzett Zsolnay porcelán tányér különböző méretekben
497567
11661
163
Régi, jelzetlen eozinmázas Zsolnay kiskutya-figura / Vintage Zsolnay figure with eosin 12 cm
515690
11662
163
Zsolnai eozin mázas porcelán kutya figura, az egyik füle csonka / Chinaware dog with eosin cover, flawed, 9x6cm
531509
11663
163
Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített, aranyozott szegélyű, sorszámozott, pajzspecsétes Zsolnay szószos tál / Hand-painted Zsolnay porcelain sauce bowl 23x16x10cm
454378
11664
163
Virágokkal díszített aranyozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 13cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF