Porzellan

Zahl der Lose: 167

11653.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett Zsolnay porcelán váza / Hand-painted Zsolnay chinaware vase 13 cm
11654.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán egyszálas váza pár / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase pair 12cm
11655.

Rufpreis:
3 000 HUF

11656.

Rufpreis:
1 800 HUF

Apró virágokkal díszített Zsolnay porcelán kiöntő, jelzett sorszámozott / Zsolnay chinaware jug 12cm magas
11657.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay eozin mázas mécsestartó / Candle holder with eosin cover 10cm
11658.

Zsolnay eozin mázas mécsestartó /
Candle holder with eosin cover 10cm

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán juhász figura hibátlan állapotban / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 20x22cm
11659.

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán juhász figura hibátlan állapotban /
Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 20x22cm

Rufpreis:
8 000 HUF

7db nagyrészt klf jelzett Zsolnay porcelán tányér különböző méretekben
11660.

Rufpreis:
800 HUF

Régi, jelzetlen eozinmázas Zsolnay kiskutya-figura /  Vintage Zsolnay figure with eosin 12 cm
11661.

Régi, jelzetlen eozinmázas Zsolnay kiskutya-figura /
Vintage Zsolnay figure with eosin 12 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnai eozin mázas porcelán kutya figura, az egyik füle csonka / Chinaware dog with eosin cover, flawed, 9x6cm
11662.

Zsolnai eozin mázas porcelán kutya figura, az egyik füle csonka /
Chinaware dog with eosin cover, flawed, 9x6cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített, aranyozott szegélyű, sorszámozott, pajzspecsétes Zsolnay szószos tál / Hand-painted Zsolnay porcelain sauce bowl 23x16x10cm
11663.

Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített, aranyozott szegélyű, sorszámozott, pajzspecsétes Zsolnay szószos tál /
Hand-painted Zsolnay porcelain sauce bowl 23x16x10cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Virágokkal díszített aranyozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 13cm
11664.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF