Porzellan

Zahl der Lose: 167

Jelzés nélküli porcelán akt szobor / Chinaware nude sculpture 28cm
11761.

Jelzés nélküli porcelán akt szobor /
Chinaware nude sculpture 28cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11762.

Kézzel festett aranyozott jelzés nélküli sorszámozott porcelán hölgy figura rózsákkal hibátlan állapotban/
Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 22x25cm

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, /  russian hand painted chinaware figure 14x10cm
11763.

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, /
russian hand painted chinaware figure 14x10cm

Rufpreis:
1 400 HUF

11764.

cca 1890 6db finom festett porcelán kávéscsésze aljjal /
cca 1890 Czech chinaware coffee cups with soucers

Rufpreis:
10 000 HUF

11765.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

XIX. századi sorszámozott kézzel festett porcelán tálca, sérült réz fonatba foglalva/ in 19. century handmade chinaware bowl with copper braid d:33cm
11766.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagyméretű porcelán elefánt figura (ragasztásnyomokkal) / Porcelain elephant figure (repaired) 30x21x9cm
11767.

Nagyméretű porcelán elefánt figura (ragasztásnyomokkal) /
Porcelain elephant figure (repaired) 30x21x9cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Finom áttört ruhájú porcelán leány figura azonosítatlan jelzéssel (ruhán apró sérülések)/ Chinaware figure (little damaged) 17cm
11768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pr. jelzésű porcelán jegesmedve / Chinaware ice-brear 22 cm
11769.

Rufpreis:
800 HUF

Nagyméretű jelzett porcelán kutya figura / Chinaware dog figure 35cm
11770.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hölgy rózsával, kézzel festett porcelán szobor (néhány, nem feltűnő sérüléssel) / "Lady with rose" hand-painted porcelain figure (with small injuries) 26cm
11771.

Hölgy rózsával, kézzel festett porcelán szobor (néhány, nem feltűnő sérüléssel) /
"Lady with rose" hand-painted porcelain figure (with small injuries) 26cm

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF