Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
498689
11761
163
Jelzés nélküli porcelán akt szobor / Chinaware nude sculpture 28cm
498235
11762
163
22000
493867
11763
163
Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, / russian hand painted chinaware figure 14x10cm
515736
11764
163
477479
11765
163
15000
488046
11766
163
XIX. századi sorszámozott kézzel festett porcelán tálca, sérült réz fonatba foglalva/ in 19. century handmade chinaware bowl with copper braid d:33cm
533143
11767
163
Nagyméretű porcelán elefánt figura (ragasztásnyomokkal) / Porcelain elephant figure (repaired) 30x21x9cm 441856
11768
163
Finom áttört ruhájú porcelán leány figura azonosítatlan jelzéssel (ruhán apró sérülések)/ Chinaware figure (little damaged) 17cm
426339
11769
163
Pr. jelzésű porcelán jegesmedve / Chinaware ice-brear 22 cm
488670
11770
163
Nagyméretű jelzett porcelán kutya figura / Chinaware dog figure 35cm
534292
11771
163
Hölgy rózsával, kézzel festett porcelán szobor (néhány, nem feltűnő sérüléssel) / "Lady with rose" hand-painted porcelain figure (with small injuries) 26cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF