Porzellan

Zahl der Lose: 167

"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" porcelán emlékplakett díszdobozban /  Herendi chinaware plaque 9x13cm
11605.

"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" porcelán emlékplakett díszdobozban /
Herendi chinaware plaque 9x13cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Hand-made Herend porcelain toothpick holder 8x3x6cm
11606.

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó /
Hand-made Herend porcelain toothpick holder 8x3x6cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Festetlen jelöletlen Herendi levél alakú kínáló tál (apró sérülés) / Unpainted unmarked Herendi chinaware bowl (small injured) 11x15cm
11607.

Festetlen jelöletlen Herendi levél alakú kínáló tál (apró sérülés) /
Unpainted unmarked Herendi chinaware bowl (small injured) 11x15cm

Rufpreis:
800 HUF

Festetlen jelzett Herendi porcelán macska figura / Unpainted Herendi chinaware cat figure 11cm
11608.

Festetlen jelzett Herendi porcelán macska figura /
Unpainted Herendi chinaware cat figure 11cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de Saxe-mintás kagyló alakú jelzett Herendi porcelán tál aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware tray in flawless condition 22x24cm
11609.

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de Saxe-mintás kagyló alakú jelzett Herendi porcelán tál aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered Herendi chinaware tray in flawless condition 22x24cm

Rufpreis:
10 000 HUF

11610.

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett herendi vázácska /
Handpainted Herendi chinaware vase 6,5cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi tálka / Handpainted Herendi chinaware tray d: 7cm
11611.

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi tálka /
Handpainted Herendi chinaware tray d: 7cm

Rufpreis:
1 600 HUF

11612.

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem), a 175. évfordulóra készült jubileumi jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered jubilee Herendi chinaware vase in flawless condition 14cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem) jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 25cm
11613.

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem) jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 25cm

Rufpreis:
8 000 HUF

Csigán lovagló puttót ábrázoló kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi porcelán figura hibátlan állapotban / Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 17x19cm
11614.

Csigán lovagló puttót ábrázoló kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi porcelán figura hibátlan állapotban /
Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 17x19cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézzel festett Déryné Herendi egész-alakos porcelán szobor 22 cm
11615.

Rufpreis:
23 000 HUF
62,33
71,88

11616.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF