Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
487295
11605
163
"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" porcelán emlékplakett díszdobozban / Herendi chinaware plaque 9x13cm
518287
11606
163
Kézzel festett jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Hand-made Herend porcelain toothpick holder 8x3x6cm
518631
11607
163
Festetlen jelöletlen Herendi levél alakú kínáló tál (apró sérülés) / Unpainted unmarked Herendi chinaware bowl (small injured) 11x15cm 518484
11608
163
Festetlen jelzett Herendi porcelán macska figura / Unpainted Herendi chinaware cat figure 11cm
499347
11609
163
Kézzel festett sorszámozott Bouquet de Saxe-mintás kagyló alakú jelzett Herendi porcelán tál aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware tray in flawless condition 22x24cm
499238
11610
163
499250
11611
163
Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi tálka / Handpainted Herendi chinaware tray d: 7cm
499308
11612
163
499312
11613
163
Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem) jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 25cm
498236
11614
163
Csigán lovagló puttót ábrázoló kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi porcelán figura hibátlan állapotban / Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 17x19cm 519791
11615
163
23000
Kézzel festett Déryné Herendi egész-alakos porcelán szobor 22 cm
497228
11616
163
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF