Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
508553
11617
163
Kézzel festett Boquet de Herend-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm
508776
11618
163
Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás áttört jelzett Herendi porcelán kosárka virágokkal, apró lepattogzásokkal / Handpainted handgolded numbered Herendi chinaware basket with small faults 15x4cm
402036
11619
163
Herendi jelzéssel ellátott porcelán fali dísztál, fény felé tartva láthatóvá válik a mintája / Herend hold to light chinaware plate d:15,5 cm
397198
11620
163
Herendi jelzéssel ellátott tükörben szépítkező női akt porcelán figura / Herendi chinaware nude figure 26 cm
458947
11621
163
Halacskás Herendi porcelán szelence / Herend chinaware box 12x11 cm
465596
11622
163
Kézzel festett sorszámozott Herendi jelzett porcelán vázácska Apponyi mintával díszítve / Handpainted numbered Herendi chinaware vase 6,5cm
487749
11623
163
Kézzel festett Eton-mintás jelzett Herendi porcelán süteményes tányér / Handpainted numbered Herend chinawale plate d:30 cm
491511
11624
163
120000
Komplett 6 személyes Eton-mintás Herendi étkészlet és kávéskészlet 4x6 tányér + 6 csésze alátéttel, pecsenyés és sültestál. Hozzá pót-tányérok. Komplett és hibátlan! / Beautiful set of Herend Eton chinaware. Set of 6. 4x6 plates, 6 cups with plates + 2 trays. With 2 large plates and additional plates. Flawless and complete.
486299
11625
163
Kézzel festett sorszámozott Herendi jelzett porcelán rózsa, a levelén kis lepattogzás 6cm magas
497439
11626
163
518635
11627
163
Kézzel festett virágokkal díszített jelzett magyar BLS Herendi-emlék porcelán gyertyatartó 12cm
503529
11628
163
4800
Kézzel festett, Apponyi mintás Herendi porcelán hibátlan fonott kosárka. / Herend chinaware d: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF