Porzellan

Zahl der Lose: 167

Gazdagon aranyozott német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm
11701.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Nagyméretű kézzel festett jelzett Alt-Wien porcelán bonbonier / Handpainted giant Alt-Wien chinaware bonbonier 12x18cm
11702.

cca 1900 Nagyméretű kézzel festett jelzett Alt-Wien porcelán bonbonier /
Handpainted giant Alt-Wien chinaware bonbonier 12x18cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Szumó birkózókat ábrázoló festett kínai porcelán csésze / Chinese chinaware cup 9cm
11703.

Szumó birkózókat ábrázoló festett kínai porcelán csésze /
Chinese chinaware cup 9cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Szolidan aranyozott osztrák Oscar Schlegelmilch jelzett porcelán 2 ágú gyertyatartó / Austrian chinaware candlestick 17x13cm
11704.

Szolidan aranyozott osztrák Oscar Schlegelmilch jelzett porcelán 2 ágú gyertyatartó /
Austrian chinaware candlestick 17x13cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán puttó figura (repedés) / Painted numbered Tertia chinaware putto figure (crack) 19cm
11705.

Festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán puttó figura (repedés) /
Painted numbered Tertia chinaware putto figure (crack) 19cm

Rufpreis:
3 000 HUF

3db klf német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral (apró lepattogzások)
11706.

Rufpreis:
1 200 HUF

11707.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán kaspó /
Handpainted numbered Tertia chinaware pot 15cm d: 17cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11708.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aranyozott és virágokkal díszített német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm
11709.

Rufpreis:
1 600 HUF

XX. sz eleje: Meisseni jelzésű, néni-formájú teáskanna / Teapot with Meissen sign
11710.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

6 darabos Villeroy & Boch jelzéssel ellátott régi porcelán süteményes tányér készlet (alul apró sérülések) / Villeroy & Boch chinaware cake plates set (little damage)
11711.

Rufpreis:
2 000 HUF

Román népviseleti mintával díszített marosvásárhelyi porcelán kulacs parafa dugóval / Chinaware flask with Romanina folklore scene 19cm
11712.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF