Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
518651
11701
163
Gazdagon aranyozott német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm 518604
11702
163
cca 1900 Nagyméretű kézzel festett jelzett Alt-Wien porcelán bonbonier / Handpainted giant Alt-Wien chinaware bonbonier 12x18cm
518614
11703
163
Szumó birkózókat ábrázoló festett kínai porcelán csésze / Chinese chinaware cup 9cm 518628
11704
163
Szolidan aranyozott osztrák Oscar Schlegelmilch jelzett porcelán 2 ágú gyertyatartó / Austrian chinaware candlestick 17x13cm
518659
11705
163
Festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán puttó figura (repedés) / Painted numbered Tertia chinaware putto figure (crack) 19cm 518679
11706
163
3db klf német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral (apró lepattogzások)
518677
11707
163
518654
11708
163
518653
11709
163
Aranyozott és virágokkal díszített német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm
518587
11710
163
XX. sz eleje: Meisseni jelzésű, néni-formájú teáskanna / Teapot with Meissen sign
400724
11711
163
6 darabos Villeroy & Boch jelzéssel ellátott régi porcelán süteményes tányér készlet (alul apró sérülések) / Villeroy & Boch chinaware cake plates set (little damage)
452227
11712
163
Román népviseleti mintával díszített marosvásárhelyi porcelán kulacs parafa dugóval / Chinaware flask with Romanina folklore scene 19cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF