Porzellan

Zahl der Lose: 167

11725.

cca 1860 Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán leves tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware soup bowl in flawless condition 37x22x24cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11726.

cca 1860 2db Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán pecsenyés és gyümölcsös tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware bowls in flawless condition

Rufpreis:
4 000 HUF

Komplett 6 darabos Berg Lindau porcelán kávéskészlet /  Complete set of chinaware coffe-set
11727.

Komplett 6 darabos Berg Lindau porcelán kávéskészlet /
Complete set of chinaware coffe-set

Rufpreis:
1 400 HUF

XX. sz eleje: ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó /  Flawless chinaware candle-holder 21x24 cm
11728.

XX. sz eleje: ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó /
Flawless chinaware candle-holder 21x24 cm

Rufpreis:
8 000 HUF

XIX. sz. második fele Villeroy & Boch Rózsák. pocelánfajansz tányérok. Máz alatti kékfestéssel és aranyozással / XIXth century: VB Roses chinaware plates d: 18 cm
11729.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Monarchia korabeli matricás porcelán dísztányér Alt-Rohlau jelzéssel / Alt-Rohlau chinaware plate
11730.

cca 1900 Monarchia korabeli matricás porcelán dísztányér Alt-Rohlau jelzéssel /
Alt-Rohlau chinaware plate

Rufpreis:
3 000 HUF

XIX. századi festett díszes Eichwald porcelán váza (sérült) / Eichwald chinaware vase (injured) 29cm
11731.

XIX. századi festett díszes Eichwald porcelán váza (sérült) /
Eichwald chinaware vase (injured) 29cm

Rufpreis:
8 000 HUF

6 személyes aranyozott Bernadotte porcelán mokkás készlet / Chinaware coffee set
11732.

Rufpreis:
4 500 HUF
12,20
14,06

Kézzel festett sorszámozott Ludas Matyi német porcelán figura / Handpainted numbered german chinaware figure 10cm
11733.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagyméretű kézzel festett japán porcelán váza (a fenekén repedéssel) / Large hand-painted Japanese porcelain vase (with a crack on bottom) 46cm
11734.

Nagyméretű kézzel festett japán porcelán váza (a fenekén repedéssel) /
Large hand-painted Japanese porcelain vase (with a crack on bottom) 46cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzett lengyel porcelán hamutál és szelence/ polish chinaware ashtray and smal box  d:14cm, 6x10 cm
11735.

Rufpreis:
2 400 HUF

Villeroy és Boch fekete- arany festett üveg bonbonier kis hibával / Villeroy and Boch painted glass bonboniere with small fault 13x17cm
11736.

Villeroy és Boch fekete- arany festett üveg bonbonier kis hibával /
Villeroy and Boch painted glass bonboniere with small fault 13x17cm

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF