Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
504350
11725
163
504478
11726
163
497675
11727
163
Komplett 6 darabos Berg Lindau porcelán kávéskészlet / Complete set of chinaware coffe-set
503536
11728
163
XX. sz eleje: ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó / Flawless chinaware candle-holder 21x24 cm
477580
11729
163
XIX. sz. második fele Villeroy & Boch Rózsák. pocelánfajansz tányérok. Máz alatti kékfestéssel és aranyozással / XIXth century: VB Roses chinaware plates d: 18 cm
515738
11730
163
cca 1900 Monarchia korabeli matricás porcelán dísztányér Alt-Rohlau jelzéssel / Alt-Rohlau chinaware plate 533655
11731
163
XIX. századi festett díszes Eichwald porcelán váza (sérült) / Eichwald chinaware vase (injured) 29cm
442315
11732
163
4500
6 személyes aranyozott Bernadotte porcelán mokkás készlet / Chinaware coffee set
488639
11733
163
Kézzel festett sorszámozott Ludas Matyi német porcelán figura / Handpainted numbered german chinaware figure 10cm
534300
11734
163
30000
Nagyméretű kézzel festett japán porcelán váza (a fenekén repedéssel) / Large hand-painted Japanese porcelain vase (with a crack on bottom) 46cm
494386
11735
163
Jelzett lengyel porcelán hamutál és szelence/ polish chinaware ashtray and smal box d:14cm, 6x10 cm
494368
11736
163
Villeroy és Boch fekete- arany festett üveg bonbonier kis hibával / Villeroy and Boch painted glass bonboniere with small fault 13x17cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF