Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
534706
11689
163
Jelzett, kézzel festett kínai porcelán vázácska / Hand-painted Chinese porcelain vase 17cm 534703
11690
163
Jelzett NDK porcelán urna virágmotívumokkal díszítve / GDR porcelain urn 31cm 491235
11691
163
22000
XIX. századi 6 személyes kézzel festett kínai porcelán teás készlet / Chinese chinaware tea-set
465576
11692
163
451703
11693
163
Virágokkal díszített kis porcelán kiöntő apró lepattogzásokkal / Chinaware jug 14cm
466190
11694
163
XIX. századi virágokkal díszített jelzés nélküli porcelán tál / Chinaware bowl d:41cm
438923
11695
163
XIX. sz.: Jelzés nélküli, kézzel festett szép porcelán vizes kancsó jó állapotban / Old French hand painted chinaware water jug
468250
11696
163
XIX. sz. Kézzel festett porcelán pecsenyéstál 3 tányérral (egyiken apró hibák) / XIX. century hand painted chinaware meat bowl with 3 plates (one with damage)
471048
11697
163
cca 1890 Porcelán-bögre az Andrássy út és az Opera képével. Régi teás bobozban / Chinaware mug with the image of the opera. In old tea-box
494350
11698
163
Kézzel festett jelzett porcelán rózsafej hátulján kis lepattanással / hand painted chinaware rose 6cm
491639
11699
163
XIX. sz, 2 db jelzett porcelán levesestál / 2 chinaware soup-bowl
516327
11700
163
XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál / 19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF