Porzellan

Zahl der Lose: 167

Jelzett, kézzel festett kínai porcelán vázácska / Hand-painted Chinese porcelain vase 17cm
11689.

Jelzett, kézzel festett kínai porcelán vázácska /
Hand-painted Chinese porcelain vase 17cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett NDK porcelán urna virágmotívumokkal díszítve / GDR porcelain urn 31cm
11690.

Jelzett NDK porcelán urna virágmotívumokkal díszítve /
GDR porcelain urn 31cm

Rufpreis:
1 000 HUF

XIX. századi 6 személyes kézzel festett kínai porcelán teás készlet / Chinese chinaware tea-set
11691.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11692.

Rufpreis:
800 HUF

Virágokkal díszített kis porcelán kiöntő apró lepattogzásokkal / Chinaware jug 14cm
11693.

Rufpreis:
800 HUF

XIX. századi virágokkal díszített jelzés nélküli porcelán tál / Chinaware bowl d:41cm
11694.

Rufpreis:
1 000 HUF

11695.

Rufpreis:
3 000 HUF

XIX. sz. Kézzel festett porcelán pecsenyéstál 3 tányérral (egyiken apró  hibák) / XIX. century hand painted chinaware meat bowl with 3 plates (one with damage)
11696.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 Porcelán-bögre az Andrássy út és az Opera képével. Régi teás bobozban / Chinaware mug with the image of the opera. In old tea-box
11697.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett jelzett porcelán rózsafej hátulján kis lepattanással / hand painted chinaware rose 6cm
11698.

Kézzel festett jelzett porcelán rózsafej hátulján kis lepattanással /
hand painted chinaware rose 6cm

Rufpreis:
800 HUF

11699.

XIX. sz, 2 db jelzett porcelán levesestál /
2 chinaware soup-bowl

Rufpreis:
2 400 HUF

XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál / 19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm
11700.

XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál /
19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF