Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Karlovszky Bertalan (1858-1938): Férfi portré (Önarckép?). Rézkarc, papír, jelzett. 18 x 13 cm. Karlovszky Bertalan ezen rézkarca nem túl sűrűn tűnik fel a műkereskedelemben. Ritka!
10084.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Rippl-Rónai József (1861-1927): Női akt. Tus, papír, jelzett. Proveniencia: Gerő Ödön művészeti szakíró, újságíró lánya, Gerő Zsófia (1895-1966) hagyatékából. 8,5×11 cm / József Rippl-Rónai: Nude female. Ink on paperm signed. Provenance: From the estate of Sophie Gerő (1895-1966), daughter of famous Hungarian journalist, art critic Edmund (Ödön) Gerő.
10085.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
14
Bihari Sándor (1855-1906): Férfi portré. Olaj, vászon, jelzett. Régi, díszes sérült fa keretben. 41,5x38 cm
10086.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Blaha Lujza portréja. Ceruza, papír, jelzett. Ajándékozási sorokkal, Hátoldalán feliratozott. paszpartuban. 17,5×10,5 cm
10087.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Glatter Gyula (1886-1927): Rőzsehordó asszony. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán 1925 tavaszi kiállítás címkével valamint Salon de 1924 párizsi kiállítási bélyegzővel. Fa keretben. 90x70 cm/ Gyula Glaltter: Wood-carrier. Oil on canvas. Signed. With 1925 Budapest exhibiton label and Salon de 1924 Paris stamp on the reverse. Framed. 90x70 cm
10088.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
38
Glatter Ármin (1861-1931): Kacérkodó hölgy. Olaj, vászon, jelzett, sérült díszes fa keretben, 67×55,5 cm / Ármin Glatter (1861-1931): Flirting lady. Oil on canvas. Signed. Framed. 67x55,5 cm
10089.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
19
Szánthó Mária (1897-1998): Lány hegedűvel. Olaj, vászon. Jelzett. Díszes, sérült historizáló stílusú fa keretben. 85x70 cm / Mária Szánthó (1897-1998): Lady with violin. Oil on canvas, signed. Framed. 85x70 cm.
10090.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
27
Moldován István (1911-2000): Napfényes utca. Olaj, vászon, jelzett, díszes, kissé sérült keretben, 66,5×99 cm / István Moldován (1911-2000): Sunny street. Oil on canvas, signed. Framed. 66,5x99 cm
10091.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10092.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Péczely Antal (1891-1944): Menyecskék. Olaj, vászon, sérült (apró lyukkal a vásznon), jelzett. Díszes, neobarokk stílusú fa keretben, 50×70 cm
10093.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Vidovszky Béla (1883-1973): Napfényes falurészlet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán 1954-es dátummal rendelkező címkén feliratozott. Vászon széleinél kisebb felületi sérülésekkel, feltehetően egy korábbi keretezés okozta. Sérült fa keretben. 65x80 cm / Béla Vidovszky (1883-1973): Sunny village. Oil on canvas, signed. With label on the reverse, on which the description contains the year 1954. On the edges of the canvas with smaller surface damages. Framed. 65x80 cm
10094.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
Berkes Antal (1874-1938): Hölgy legyezővel, 1905. Olaj, vászon, restaurált. Jelezve balra lent: Berkes A 1905. Fa keretben. 70×72 cm / Antal Berkes (1874-1938): Lady with fan, 1905. Oil on canvas, restored.Signed. Framed. 70×72 cm
10095.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
20

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft