Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Lánya, Zsuzsa. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, fa keretben, 40x30 cm / Ferenc Börzsönyi Kollarits: His daughter, Zsuzsa. Oil on board, signed. Framed with glass. 40x30 cm
10108.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Somorjai Katalin (1954-): Két arc. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével, két felső sarkában kissé sérült, 50×40 cm
10109.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9
Nagy Gábor György (1966-): Végállomás. Olaj, vászon, jelzett és datált a hátoldalán (Nagy Gábor György, 2007). Kiállítva: 2012, Római Magyar Akadémia. Reprodukálva: Nagy Gábor György: Karambol. Bp., 2017, Pauker Collection, 51.o. 35x55 cm / Gábor György Nagy (1966-): The last station. Oil on canvas, signed and dated on the back (Nagy Gábor György, 2007). Exhibited: Hungarian Academy, Rome, Italy, 2012. Reproduction in: Nagy Gábor György: Karambol. Bp., 2017, Pauker Collection, page 51. 35x55 cm
10110.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Végh András (1940-): Vurstliban, 1984. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 47×66 cm / András Végh (1940-): In the amusement park, 1984. Watercolour on paper, signed. With autogaph description on the reverse. Framed with glass. 47x66 cm
10111.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Pál György (1906-1986): Halálkatlan. Újabb szenzáció az Angolparkban plakát terv 1931. Akvarell, papír, jelzett. 30x22 cm
10112.

Pál György (1906-1986): "Halálkatlan. Újabb szenzáció az Angolparkban" plakát terv 1931. Akvarell, papír, jelzett. 30x22 cm

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
16
Tóth Ernő (1949-): Zene a szabadban, 1986. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Díszes fa keretben. 56x90 cm / Ernő Tóth (1949-): Music outdoor. Oil on wood fiber, signed. With autograph description on the reverse and with Képcsarnok companys label. Framed. 56x90 cm
10113.

Tóth Ernő (1949-): Zene a szabadban, 1986. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Díszes fa keretben. 56x90 cm / Ernő Tóth (1949-): Music outdoor. Oil on wood fiber, signed. With autograph description on the reverse and with Képcsarnok company's label. Framed. 56x90 cm

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Bencze László (1907-1992): Figurák, 1976. Olaj, fa, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Díszes, üvegezett fa keretben, 27×42 cm / László Bencze (1907-1992): Figures, 1976. Oil on wood, signed. With label of Képcsarnok Company on the reverse. Framed with glass, 27×42 cm
10114.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Károlyi Ernő (1923-2016): Amalfi. Olaj, papír, jelzett. Díszes, üvegezett fa keretben, 48×44 cm / Ernő Károlyi (1923-2016): Amalfi. Oil on paper, signed. Framed with glass. 48x44 cm
10115.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
20
Diósi Sándor (1900-1949): Balerina kék ruhában. Pasztell, papír, jelzett. Díszes, kissé sérült üvegezett keretben, 68×48 cm / Sándor Diósi (1900-1949): Balerina in blue dress. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 68×48 cm
10116.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10117.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ország Lili (1926-1978): Pár. Színes filctoll, papír, paszpartuban, hagyatéki bélyegzővel, paszpartu alján ex-Vasilescuné felirattal (korábban Vasilescu-gyűjtemény), 16,5×21,5 cm / Lili Ország (1926-1978): Pair. Felt pen on paper, with estate stamp of the artist, in passepartout. On the bottom of the passepartout with description ex-Vasilescuné (formerly in the Vasilescu collection, one of the biggest collectors of Lili Országs works), 16,5×21,5 cm
10118.

Ország Lili (1926-1978): Pár. Színes filctoll, papír, paszpartuban, hagyatéki bélyegzővel, paszpartu alján "ex-Vasilescuné" felirattal (korábban Vasilescu-gyűjtemény), 16,5×21,5 cm / Lili Ország (1926-1978): Pair. Felt pen on paper, with estate stamp of the artist, in passepartout. On the bottom of the passepartout with description "ex-Vasilescuné" (formerly in the Vasilescu collection, one of the biggest collectors of Lili Ország's works), 16,5×21,5 cm

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
20
Kass János (1927-2010): Hommage á Kurtág György. Dombornyomás (relief), merített papír, jelzett, datált (1982), számozott (5/5), paszpartuban. Hátoldalán Biennale of Graphics 83, Varna, Bulgária kiállítási raglappal, rajta Kass János autográf feliratával valamint a művész címkéjén a budapesti címével. Tudomásunk szerint Kass János ezen műve árverésen korábban nem szerepelt. Ritka! 50×13 cm
10119.

Kass János (1927-2010): Hommage á Kurtág György. Dombornyomás (relief), merített papír, jelzett, datált (1982), számozott (5/5), paszpartuban. Hátoldalán Biennale of Graphics '83, Varna, Bulgária kiállítási raglappal, rajta Kass János autográf feliratával valamint a művész címkéjén a budapesti címével. Tudomásunk szerint Kass János ezen műve árverésen korábban nem szerepelt. Ritka! 50×13 cm

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft