Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

10180.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
SM jelzéssel a hídon, feltehetően XVIII sz. végi v. XIX. sz. eleji festő miniatűr munkája: Kerti mulatság. Olaj, elefántcsont. Díszes, üvegezett rokokó stílusú keretben, d: 9 cm / Signed SM, Miniature painting, probably work from the late XVIII. or the early XIX. century: Garden party, oil on ivory, framed, d: 9 cm.
10181.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Jelzés nélkül, XVIII v. XIX sz. festő műve, feltehetően 1600 körüli flamand alkotás után: Madonna a kisdeddel és szentekkel. Olaj, fémlemez, sérült. Díszes, reprezentatív, kissé sérült antik fa keretben, 39×26 cm/ Unsigned work of an 18th or 19th century painter, probably after a painting by a flamish master around 1600: Madonna with Jesus and saints. Oil on metal plate, damaged. In damaged antique wooden frame. 39×26 cm
10182.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10183.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10184.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. német művész alkotása: Jelenet szenttel és angyalokkal. Tus, papír, sérült (lap széle szakadással. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 233/2004 sz. bírálati címkével. / Unsigned, probabla work of a German artist from the XIX. century: Saint with angels. Ink on paper, damaged (tear on the side). With label of judgment no. 233/2004 of the Hungarian Museum of Fine Arts on the reverse.
10185.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Jézus gyerekekkel. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Régi, korabeli, arany színnel szegélyezett paszpartuban, 64×49 cm. Ritka, nagy méretű alkotás!
10186.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Jan Schonhoven (1914-1994) Kiállítási katalógus (1972) dombornyomott műmelléklettel Sorszámozott 398/660. 34 kiállítási kép reprodukciójával. Kiadói papírdobozban. / Jan Schonhoven (1914-1994): Casette-catalogue Box of cardboard with lid, carborundum media on hand-made paper, black and white offset prints Numbered 398/600
10187.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Gross Arnold (1929-2015): Kis karácsony. Színes rézkarc, papír. Jelzett, próbanyomat. Lap szélén nagyon apró foltokkal. 6 db különböző színű változata egy azon rézkarcnak egy lapon. 23,5x28,5 cm. / Arnold Gross (1929-2015): Small christmas. Etching on paper. Signed, pilot print. With very small spots on the side of the sheet. 23,5x28,5 cm.
10188.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
27
Báró Mednyánszky László (1852-1919): Folyóparti táj, 1880-as évek. Olaj, vászon, kartonra ragasztva. Jelezve jobbra lent, olvashatatlan ajánlási sorokkal. Hátlapján Magyar Nemzeti Galéria 890/961 sz. bírálati címkéjével. A festményt azonosította Bellák Gábor művészettörténész. 25x31,5 cm / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Landscape at the river, around 1880-89. Oil on canvas, glued on cardboard. Signed lower right, with unreadable dedication lines. With Hungarian National Gallery jury label 890/961 on the reverse. The painting was identified by art historian Gábor Bellák. 25x31,5 cm
10189.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
1 470,59
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft