Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Orosz Gellért (1919-2002): 3+2, 1979. Akril, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Felületén apró hibákkal. 80×80 cm / Gellért Orosz: 3+2. Acrylic on wood fiber. Signed. With autograph description and with label of Képcsarnok Company on the reverse.With some minor faults on the surface. 80x80 cm
10060.

Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 297,30
1 411,76
19
Ulrichs, Timm (1940-): Interferenciák. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent. 47/100, üvegezett fa keretben, 61,5x43,5 cm / Ulrichs, Timm (1940-): Interferences. Silkscreen on paper, signed lower right, numbered 47/100 lower left, framed, 61,5x43,5 cm
10061.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Fajó János (1937-2018): Csík, 1973. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/20), üvegezett keretben, 84x32 cm / János Fajó (1937-2018): Strip, 1973. Screeprint on paper, signed, numbered (15/20), framed with glass, 84x32 cm
10062.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
15
Konok Tamás (1930-): A tér ritmusa. Monotípia, papír, jelzett és datált (Konok 1991). Üvegezett keretben. 27,5×27,5 cm / Tamás Konok (1930-): The rhythm of the space. Monotype on paper, signed and dated (Konok 1991). Framed with glass. 27,5×27,5 cm
10063.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Frank Magda (1914-1997): Konstruktív kompozíció. Monotípia, papír, jelzett, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Constructivist composition. Monotype on paper, signed. 50x35 cm
10064.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Demjén Mimi (1906-199?): Felfelé törekvés. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 47×38 cm / Mimi Demjén(1906-199?): Moving upwards. Oil on canvas, signed, framed, 47×38 cm
10065.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Hencze Tamás (1938-2018): Gesztus. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA X/XV. Üvegezett fa keretben. 50x43 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Gesture. Screeprint on paper, signed, artists proof EA X/XV. Framed with glass. 50x43 cm
10066.

Hencze Tamás (1938-2018): Gesztus. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA X/XV. Üvegezett fa keretben. 50x43 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Gesture. Screeprint on paper, signed, artist's proof EA X/XV. Framed with glass. 50x43 cm

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Serényi H. Zsigmond (1937-): Hommage a Bartók Béla, 2013. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (02/06), lap alján a művész bélyegzőjével. Üvegezett fa keretben, 30×30 cm / Zsigmond H. Serényi (1937-): Hommage a Béla Bartók, 2013. Screeprint on paper. Signed, numbered (02/06). Framed with glass.
10067.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
Matzon Ákos (1945-): Űresedés 12, 1996. Akril, olaj, karton, jelzett. Hátoldalán is jelzett és datált, valamint a művész hosszab autográf feliratával 2018-ból. Üvegezett fa keretben. 34x24 cm/ Ákos Matzon (1945-): Lost in space, 1996. Acrylic, oil, on board, signed and dated on the back. With the artists longer description on the back from 2018. Framed with glass. 34x24 cm
10068.

Matzon Ákos (1945-): Űresedés 12, 1996. Akril, olaj, karton, jelzett. Hátoldalán is jelzett és datált, valamint a művész hosszab autográf feliratával 2018-ból. Üvegezett fa keretben. 34x24 cm/ Ákos Matzon (1945-): Lost in space, 1996. Acrylic, oil, on board, signed and dated on the back. With the artist's longer description on the back from 2018. Framed with glass. 34x24 cm

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
10069.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, Paris, 1970 jelzéssel. EA művészpéldány. 19x21 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition. Screenprint on paper, signed, Paris, 1970. EA artists proof. 19x21 cm
10070.

Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, Paris, 1970 jelzéssel. EA művészpéldány. 19x21 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition. Screenprint on paper, signed, Paris, 1970. EA artist's proof. 19x21 cm

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899 - 1983): Essai, 1972. Rézkarc, akvarell, papír. A művész ezen sajátkezűleg akvarellel színezett rézkarca tudomásunk szerint Magyarországon még nem szerepelt árverésen. 26,5×20 cm / Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899 - 1983): Essai. Etching, watercolour, paper. Hand-coloured by the artist. 26,5×20 cm
10071.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
20

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft