Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Rozsda Endre (1913-1999): Palota. Tus, ceruza, papír. Jelzett a hátoldalán (hátlap által takarva): Rozsda Endre, 1956 november. Kiállítva: Rozsda Endre: Az idő gyöngyei - Kanizsai Dorottya Múzeum, Mohács, 2013.11.22.-2014.01.20, hátlapján pecséttel is feliratozott a kiállítás nevével és időpontjával. Üvegezett fa keretben, 58x47cm / Endre Rozsda (1913-1999): Castle. Ink, pencil on paper. Signed on the reverse: Rozsda Endre, 1956 novembre. Exhibited: Rozsda Endre: Az idő gyöngyei - Kanizsai Dorottya Múzeum, Mohács, 22.11.2013-20.01.2014, with stamp of the name and date of the exhibition on the back. Framd with glass. 58x47cm
10072.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
864,86
941,18
Victor Vasarely (1908-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. 51x47 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Composition. Screenprint on paper, signed and numbered (77/90). 51x47 cm
10073.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
17
Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 25x14 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Geometric composition. Electrographic on paper, signed. EA artists proof. 25x14 cm
10074.

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 25x14 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Geometric composition. Electrographic on paper, signed. EA artist's proof. 25x14 cm

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Vera Molnár (1924-): Histoire dI A. Szitanyomat, ceruza, karton, kartonra húzott vászonra applikálva. Jelzett és datált (2003-2005) a hátoldalán, két különböző címkén. Számozott: 21/21. Üvegezett fa keretben, 37x36 cm, keret méret 50×50 cm / Vera Molnár (1924-): Histoire dI A. Serigraphy, pencil, on cardboard, fixed on canvas, wich is on cardboard. Signed and dated (2003-2005) on the back, with two different labels. Numbered: 21/21. Framed, 37x36 cm, frame size 50×50 cm.
10075.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Székely Pierre (1923-2001): A balerina. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): La ballerine. Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. 70x50 cm
10076.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
18
Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, duplán jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 27x27 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. EA artists proof. 27x27 cm
10077.

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, duplán jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 27x27 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. EA artist's proof. 27x27 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (31/40), ca. 34,5x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (31/40), 34,5x21, cm.
10078.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10
Victor Vasarely (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/50), lap alján kissé foltos, üvegezett fém keretben, 49,5x49,5 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, signed and numbered (37/50). Framed. 49,5x49,5 cm cm
10079.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
17
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, EA jelzett. 32,5x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E:A: artists proof, 32,5x21,5 cm.
10080.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, EA jelzett. 32,5x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E:A: artist's proof, 32,5x21,5 cm.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11
10081.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Sárdi (Sárdy) István (1846-1901): Fiatal hölgy portréja, 1872-75 körül. Olaj, vászon, kissé sérült. Jelzés nélkül. Hátoldalán a vakrámán régi ceruzás felirattal: Kiállításon kitüntetve, festője Sárdi Kolozsvár. Vászon hátoldalán Richard Wurm müncheni művészellátó felirata. Korabeli fa keretben. Sárdi 1872-től járt a müncheni akadémiára, majd Kolozsváron dolgozott rajztanárként. A festő kevés korai munkája ismert. 68,5×56,5 cm / István Sárdi (Sárdy): Portrait of a young lady, around 1872-75. Oil on canvas, with smaller damage. Unsigned. With description in Hungarian on the back: Honoured with an award on an exhibition. Painter: Sárdi, Kolozsvár. On the reverse of the canvas with inscription of company Richard Wurm in Munich (München), Germany. Sárdi started to study in Munich at the Academy in 1872 and later settled in Cluj (now Romania) as a teacher. His early works are seldom to find. 68,5×56,5 cm.
10082.

Sárdi (Sárdy) István (1846-1901): Fiatal hölgy portréja, 1872-75 körül. Olaj, vászon, kissé sérült. Jelzés nélkül. Hátoldalán a vakrámán régi ceruzás felirattal: "Kiállításon kitüntetve, festője Sárdi Kolozsvár". Vászon hátoldalán Richard Wurm müncheni művészellátó felirata. Korabeli fa keretben. Sárdi 1872-től járt a müncheni akadémiára, majd Kolozsváron dolgozott rajztanárként. A festő kevés korai munkája ismert. 68,5×56,5 cm / István Sárdi (Sárdy): Portrait of a young lady, around 1872-75. Oil on canvas, with smaller damage. Unsigned. With description in Hungarian on the back: "Honoured with an award on an exhibition. Painter: Sárdi, Kolozsvár". On the reverse of the canvas with inscription of company Richard Wurm in Munich (München), Germany. Sárdi started to study in Munich at the Academy in 1872 and later settled in Cluj (now Romania) as a teacher. His early works are seldom to find. 68,5×56,5 cm.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
10
Spányik Kornél (1858-1943): Kisbaconi Benedek Márta portréja. Kréta, papír, kissé foltos, jelzett, keretben. Az ábrázolt csecsemő Spányik Kornél rokonságához tartozott és 1923-ban született, így feltételezhető, hogy a mű abban az évben vagy 1924-ben készült. 35×24 cm
10083.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft