Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Edvi Illés Aladár (1858-1927): Boci. Akvarell, papír, jelzett, fa keretben, 12×15 cm
10024.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
23
Klie Zoltán (1897-1992): Őzike (Erdő). Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Klie). Hátoldalán autográf felirattal, a művész címével. Díszes, üvegezett fa keretben, 30,5x46 cm /
10025.

Klie Zoltán (1897-1992): Őzike ("Erdő"). Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Klie). Hátoldalán autográf felirattal, a művész címével. Díszes, üvegezett fa keretben, 30,5x46 cm /

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Duray Tibor (1912-1988): Napos Erdei tisztás (Hargita). Akvarell, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán feliratozott. Üvegezett, kissé sérült keretben. A művész erdélyi, székelyföldi helyszíneket ábrázoló alkotásai ritkán szerepelnek árverésen. 32x36 cm / Tibor Duray (1912-1988): Sunny clearing (Harghita). Watercolour, pastel on paper. Signed, with description on the back. Framed with glass. Durays transylvanian-romanian landscapes are seldom for sale at auction.
10026.

Duray Tibor (1912-1988): Napos Erdei tisztás (Hargita). Akvarell, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán feliratozott. Üvegezett, kissé sérült keretben. A művész erdélyi, székelyföldi helyszíneket ábrázoló alkotásai ritkán szerepelnek árverésen. 32x36 cm / Tibor Duray (1912-1988): Sunny clearing (Harghita). Watercolour, pastel on paper. Signed, with description on the back. Framed with glass. Duray's transylvanian-romanian landscapes are seldom for sale at auction.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Benyovszky István (1898-1969): Lovasszán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35,5×48,5 cm
10027.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Lovasok a tájban, 1980. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben. 60×80 cm
10028.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Gyémánt László (1935-): Fekvő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/Exp 49x33 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude woman. Screeprint on paper, signed, artists proff E.A./Exp. 49x33 cm
10029.

Gyémánt László (1935-): Fekvő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/Exp 49x33 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude woman. Screeprint on paper, signed, artist's proff E.A./Exp. 49x33 cm

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Misch Ádám (1935-1995): Emlék. Olaj, kréta, farost, jelzett (Misch), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. 70×50 cm. / Ádám Misch: Memory. Oil, chalk, wood fiber, signed (Misch), with autograph description and with Hungarian Képcsarnok Company label on the reverse.
10030.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
9
Lux Antal (1935-): A feszültség feltöltése II. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 81), művészpéldány e.a. Üvegezett fa keretben, 34x46 cm / Antal Lux (1935-): The loading of tension. Serigraphy, paper. Signed and dated (A Lux 81). Artist proof e.a. Framed, 34x46 cm.
10031.

Lux Antal (1935-): A feszültség feltöltése II. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux '81), művészpéldány e.a. Üvegezett fa keretben, 34x46 cm / Antal Lux (1935-): The loading of tension. Serigraphy, paper. Signed and dated (A Lux '81). Artist' proof e.a. Framed, 34x46 cm.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Geisler, Stephan (1968-): Kék-vörös kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 50×39,5 cm / Geisler, Stephan (1968-): Blue-red composition. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 50×39,5 cm
10032.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A teremtés örömei XII. Világtojás, 1993. Jelzett. Művészpéldány E.A: III/V. Kartonra kasírozva. Laptetején halvány folttal. Üvegezett fa keretben. 105,5x76 cm
10033.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
10034.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
10035.

Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 297,30
1 411,76

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft