Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Kondor Béla (1931-1972): Liberté (életműkat. 1958/63). Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején enyhén sérült, rézkarc ép. 8,5x6 cm
10036.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10
Csáji Attila (1939-): Folyópart, 1968-70 körül. Vegyes technika, farost, jelezve középen lent. Attila. 68x70 cm.  A művész vállalta, hogy a művet személyesen egészíti ki, gondolja tovább a vásárlás után. / Attila Csáji (1939-): Riverbank, around 1698-70. Mixed technique, wood fibre, signed. 68x70 cm. The artist undertook, that he expands the work after a succesful bid.
10037.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Wagner János (1936-): Ablak a kertre. Vegyes technika, vászon, kartonra kasírozva, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 2000 körül. Fa keretben, 70×50 cm. / János Wagner (1936-): View to the garden. Mixed technique, canvas, signed. With autograph description on the reverse. Around 2000. Framed. 70x50 cm
10038.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Karsch, Manfred (1948-): Nyári nap, 2018. Akril, vászon, jelezve a hátoldalán. Kiállítva: Érdi Városi Galéria, Asszociációk, egyéni kiállítás, 2019. 100x70 cm / Karsch, Manfred (1948-): Summer sun, 2018. Acrylic on canvas, signed on the reverse. Exhibited: Asszociációk, solo exhibition, 2019. 100x70 cm
10039.

Karsch, Manfred (1948-): Nyári nap, 2018. Akril, vászon, jelezve a hátoldalán. Kiállítva: Érdi Városi Galéria, "Asszociációk", egyéni kiállítás, 2019. 100x70 cm / Karsch, Manfred (1948-): Summer sun, 2018. Acrylic on canvas, signed on the reverse. Exhibited: "Asszociációk", solo exhibition, 2019. 100x70 cm

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Püspöky István (1950-2018). Triptichon III. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Püspöky István nagyméretű festményei közül tudomásunk szerint nem szerepelt aukción ez idáig egy sem. 100x70 cm / István Püspöky (1950-2018). Triptichon III. Acrylic on canvas, signed, with description on the reverse. 100x70 cm
10040.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Enyhülés, 2003.01.24. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 80×100 cm / Ávrahám Péter Rubint (1958-): Relief, 24.01.2003. Oil on canvas, signed on the reverse, 80x100 cm
10041.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Jakobovits Miklós (1936-2012): Vörös és szürke (vörös titok, vörös segély), 2000. Vegyes technika, fa, jelzett a hátoldalán. 120x70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Miklós Jakobovits (1936-2012): Red and grey (the red secret, red help). Mixed technique on wood, signed on the back. 120x70 cm
10042.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Bohumil Samuel Kečíř (1904-1987): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben. 90×60 cm / Bohumil Samuel Kečíř (1904-1987): Still life. Oil on board, signed. Framed. 90x60 cm
10043.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Miskei László (1937-2015): Konstruktivista csendélet, 1978-79 körül. Olaj, farost, jelzett, apró felületi sérülésekkel. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 47×47 cm / László Miskei (1937-2015): Constructivist still life, ca. 1978-79. Oil on wood fibre, signed. With some minor surface damages. With the label of Képcsarnok Company on the reverse 47x47 cm
10044.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
13
Deim Pál (1932-2016): Kis triptichon, 1983. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 1/60. Üvegezett fa keretben, 9,5×14 cm. / Pál Deim (1932-2016): Small tryptich, 1983. Screeprint on paper, signed. Numbered. 1/60. Framed with glass. 9,5x14 cm
10045.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Kondor Béla (1931-1972): Angyal. Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején enyhén sérült, rézkarc ép. 8,5x7,5 cm
10046.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Korniss Dezső (1908-1984): Szűrmotívum. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA. V/XV. Üvegezett fa keretben, 45×34 cm
10047.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft