Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Bartl József (1932-2013): Szív és bábú. Szitanyomat, papír, jelzett (Bartl 95), számozott (3/40). 31x47,5 cm / József Bartl: (1932-2013): Heart and figure. Screenprint on paper, signed (Bartl 95), numbered (3/40). 31x47,5 cm
10048.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Misch Ádám (1935-1995): Csendélet (konstruktivista kompozíció). Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1978-79 körül. 70×60 cm. / Ádám Misch: Still life (constructivist composition) Oil, chalk, pencil on wood fiber, signed (Misch), with autograph description and with Hungarian Képcsarnok Company label on the reverse. Around 1978-79. 70×60 cm.
10049.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Hajdú László (1938-): Cirkuluszok (Vágy és gravitáció), 2006. Akril, vászon, jelezve a hátoldalán. Kiállítva: Csepel Galéria, Budapest, egyéni kiállítás, 2007. Fa keretben. 80x40 cm / László Hajdú (1938-): Circulus (Desire and gravitation), 2006. Akrylic on canvas, signed on the back. Exhibited: Csepel Galéria, Budapest, solo exhibition, 2007. Framed. 80x40 cm
10050.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Aknay János (1949-): Átjáró. Computer print, papír, jelzett, számozott: 1/1 (!). Üvegezett keretben. 26x17 cm / János Aknay (1949-): Alley. Computer print on paper, signed. Numbered: 1/1. Framed with glass. 26x17 cm
10051.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10
ef Zámbó István (1950-): Akt csíkos deszkával (1974/2000). Kézzel, krétával színezett linó, merített papír. Jelzett, művészpéldány E.A. I/VII. Üvegezett fa keretben, 27x24 cm.
10052.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
14
10053.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Szurcsik József (1959-): Érzéketlenítő. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 4/5. Üvegezett fa keretben. 53x76 cm. Nagyon ritka, korai alkotás!
10054.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
16
Gaál József (1960- ): Vegetáció. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/VII., 20,5×29 cm
10055.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Krizbai Sándor (1949-): Női portré, 2013. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / Sándor Krizbai (1949-): Portrait of a lady. Oil on canvas, signed. 70x50 cm
10056.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Matzon Ákos (1945-): Emlék 2, 1994. Akril, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán is jelzett és datált. Üvegezett fa keretben. 40x50 cm/ Ákos Matzon (1945-): Memory 2, 1994. Acrylic, board, signed and dated on the back. Framed with glass. 40x50 cm
10057.

Matzon Ákos (1945-): "Emlék 2", 1994. Akril, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán is jelzett és datált. Üvegezett fa keretben. 40x50 cm/ Ákos Matzon (1945-): "Memory 2", 1994. Acrylic, board, signed and dated on the back. Framed with glass. 40x50 cm

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, EA művészpéldány 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. Artists proof EA. 50x35 cm
10058.

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, EA művészpéldány 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. Artist's proof EA. 50x35 cm

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Győrffy Sándor (1951-): A világ ritmusa, 1981. Olaj, vászon, jelzett, helyenként festék lepergéssel. Fa keretben. 72×98 cm / Sándor Győrffy (1951-): The rhythm of the world, 1981. Oil on canvas, signed, damaged. Framed. 72x98 cm
10059.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft