Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Hornyánszky Gyula (1924-1995): Noé bárkája. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x59 cm / Gyula Hornyánszky (1924-1995): Noahs Ark. Watercolour and ink on paper, signed. Framed with glass. 42x59 cm.
10156.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A v. feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm
10157.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Fényes Adolf (1867-1945): Iskolás gyerek. Tus, papír, Jelzett FA és hátoldalán teljes autográf aláírással. Proveniencia: Gerő Ödön művészeti szakíró, újságíró lánya, Gerő Zsófia (1895-1966) hagyatékából. 11,5x8,5 cm
10158.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Alkonyati fények. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, üvegezett, sérült blondel keretben, 50×59,5 cm / Béla Iványi Grünwald (1867-1940): Lights during sunset. Oil on panel, signed, framed. 50x59,5 cm
10159.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Koszta József (1861-1949), Prihoda István (1891-1956): Marokszedők. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Koszta József). Paszpartuban. 23×28,5 cm
10160.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10
Vén Emil (1902-1984): Makó télen, 1933. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 50×65 cm / Emil Vén (1902-1984): Makó in winter time, 1933. Pastell on paper, signed, with descrption on a reverse label. Framed with glass. 50x65 cm
10161.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Fejér Csaba (1936-2002): Tiszapart télen. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×65 cm / Csaba Fejér ((1936-2002): Banks of the river Tisza during winter. Oil on wood fiber, framed, 40x65 cm
10162.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
9
Fodor József (1935-2007): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 40x70 cm
10163.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Lóránt János Demeter (1938-):Egyedül. Monotípia, papír, jelzett és datált (Lóránt János 1977?). Autográf ajándékozási sorokkal. 39×42 cm
10164.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9
Holló László (1887-1976): Lovasszekér a viharban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x80 cm / Holló László (1887-1976): Wagon in the storm. Oil on canvas, signed. Framed, 60x80 cm
10165.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Tenkács Tibor (1913-1998): Utcán (Tokaj vagy környéke?). Olaj, vászon, jelzett (Tenkács 973). Fa keretben. 60,5×80,5 cm / Tiboir Tenkács. On the street (Tokaj or surrounding area?). Oil on canvas, signed. Framed. 60,5x80,5 cm
10166.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10167.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: