Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Udvardi Erzsébet (1929-2013): Balaton. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 25x80 cm. / Erzsébet Udvardi (1929-2013): Balaton. Oil on wood fibre, signed, framed, 25x80 cm
10168.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
34
Kunt Ernő (1920-1994): Színes táj, 1993. Olaj, farost. Jelzett. 57x76 cm / Ernő Kunt (1920-1994): Colourful landscape, 1993. Oil on wood fibre, signed. 57x76 cm
10169.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Szép György (1944-): Az éjszaka fényei. Olaj, farost, jelzett, datált (1989), keretben, 60×60 cm. Szép György festőművész Marosvásárhelyen született és ott végzett a Képzőművészeti Líceumban. Munkái ritkák a műkereskedelemben, aukciókon. / György Szép (1944- ): ÍThe lights of the night. Oil on fiberboard, signed, dated (1989), framed, 60×60 cm. György Szép was born in Targu Mures, Romania, where he studied at the Lyceum for Fine Arts. His works are seldom at auctions.
10170.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Kokas Ignác (1926-2009): Viadukt. Plextol, farost, jelzett. Fa keretben, 31,5×46 cm
10171.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
13
10172.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Ifj. Guti József Soma (1946-): Homokos part (szürreális táj). Olaj, farost, jelzett, két apró sérüléssel. Hátoldalán a művész címkéjével és rajta a MNG kiviteli bélyegzőjével valamint olasz nyelvű címkékkel. A művész 1987-89 között Olaszországban és Szardínia szigetén élt és dolgozott, ebben az időszakban több művet alkotott Salvador Dali szürrealista stílusában. Hasonló festmények szerepeltek id. Guti József és Guti J. Soma kiállításán, 2018.10.30.- 2019.01.13., Vigadó Galéria, Budapest. 55×70 cm / József Guti the younger (1946-): Sandy coast (surrealistic landscape). Oil on board, signed, with two very small damages. The artists label on the back, with the export stamp of the Hungarian National Gallery on it and with two labels in italian language. Guit lived in Italy between 1987-89 and created several paintings in the surrealistic style of Salvador Dali. 55×70 cm
10173.

Ifj. Guti József Soma (1946-): Homokos part (szürreális táj). Olaj, farost, jelzett, két apró sérüléssel. Hátoldalán a művész címkéjével és rajta a MNG kiviteli bélyegzőjével valamint olasz nyelvű címkékkel. A művész 1987-89 között Olaszországban és Szardínia szigetén élt és dolgozott, ebben az időszakban több művet alkotott Salvador Dali szürrealista stílusában. Hasonló festmények szerepeltek id. Guti József és Guti J. Soma kiállításán, 2018.10.30.- 2019.01.13., Vigadó Galéria, Budapest. 55×70 cm / József Guti the younger (1946-): Sandy coast (surrealistic landscape). Oil on board, signed, with two very small damages. The artist's label on the back, with the export stamp of the Hungarian National Gallery on it and with two labels in italian language. Guit lived in Italy between 1987-89 and created several paintings in the surrealistic style of Salvador Dali. 55×70 cm

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Sassy Attila (1880-1967): Lucifer. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 22,5×17 cm / Attila Sassy (1880-1967): Devil. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 22,5x17 cm
10174.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Lazetzky Stella (1924 - 2014) : Képeslap terv. Akvarell, papír, dedikált, paszpartuban, 12x16 cm
10175.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1967-75, össz 8 db szocialista jubileumokhoz épületdekoráció terv: Budapest felsz. 30-ik évfordulója, Tanácsköztársaság 50. évfordulója, KMP-MSZMP 50. évfordulója stb Vegyes technika, papír, egyik Pusztai Bálint (?) jelzéssel, ca. 20×14 és cm
10176.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Múzsa I. Tűzzománc, jelzett, hátoldalán két német nyelvű tanúsítvánnyal és a művésznő monogrammal jelzett viaszpecsétjével, fa keretben, 26×19 cm
10177.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Vén Edit (1937-): Kosaras lány. Zománcfesték, kerámia, jelzett a hátoldalán is, fa keretben, 15×15 cm
10178.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Czinke Ferenc (1926-2000): Női arc. Tűzzománc, fém lap. Jelzett, keretben. 38x27 cm
10179.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: