Festmények és grafikák

Tételek száma: 190

Hermann Lipót (1884-1972): Gerő Ödön műkritikus, újságíró portréja. Ceruza, tus, papír, jelzett és dátumozott (Budapest, 1911. jan. 2., Herman Lipót), 11,5x8,5 cm
10144.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
9
Háry Gyula (1864-1946): Batthyány tér, Budapest. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, reprezentatív fa keretben, 29×23,5 cm / Gyula Háry (1864-1946): Batthyány tér, Budapest. Watercolour on paper, signed. Framed with glass. 29x23,5 cm
10145.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Tibai Takáts János (1876-1943): Tabán, Hadnagy utca, 1927. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, régi sérült fa keretben. 50x35 cm
10146.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Frank Frigyes (1890-1976): Budai öreg ház, 1963. Szén, ceruza, papír, jelzett. Kasírozva. Üvegezett fa keretben. 23,5×31 cm / Frigyes Frank (1890-1976): Old house in Buda, 1963. Coal on paper, signed. Mounted. Framed with glass. 23,5×31 cm
10147.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Kmetty János (1889-1975): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (Kmetty), lap közepe kissé foltos. Díszes, üvegezett fa keretben, 21,5×27,5 cm / János Kmetty (1889-1975): Part of Szentendre. Watercolour on paper, signed, middle part of the paper a bit spotty. Framed with glass. 21,5×27,5 cm
10148.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Boromisza Tibor (1880-1960): Dunapart. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent (rovásírással és Boromisza Tibor). Halvány ajándékozási sorokkal: Dr. Gergely Károly barátunknak magyar szeretettel (?), Boromisza Tibor. Üvegezett, régi fa keretben, hátoldalán Szilágyi üveges és képkereskedő régi címkéjével, 28,5×42,5 cm / Tibor Boromisza (1880-1960): At the bank of the Danube. Mixed technique on paper, signed, with autograph dedication lines. Framed with glass. 28,5×42,5 cm
10149.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
18
10150.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Istókovits Kálmán (1898-1990): Behordás. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán címkével, amelyen 1957-es bélyegző szerepel. Üvegezett, sérült fa keretben, 21,5x30 cm
10151.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Olaszy Sándor (1902-?): Esztergomi utcarészlet a bazilikával. Olaj, fa, jelzett és datált (Olaszy S 956 Centenárium), fa keretben, 50×40 cm
10152.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Pádua Kálmán (1885-1958): Folyómenti táj (Szentendre?). Olaj,fa, jelzett, fa keretben. 21,5×27 cm.
10153.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
10154.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Bajor Ágost (1892-1958): Esztergom. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Díszes fa keretben, 55,5×47 cm / Ágost Bajor (Bayer): Esztergom. Oil on canvas, signed, restored. Framed. 55,5x47 cm.
10155.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft