30 000 Ft
Háry Gyula (1864-1946): Batthyány tér, Budapest. Akvarell, papÃr, jelzett. Ãœvegezett, reprezentatÃv fa keretben, 29×23,5 cm / Gyula Háry (1864-1946): Batthyány tér, Budapest. Watercolour on paper, signed. Framed with glass. 29x23,5 cm