Zsolnay eozin mázas váza, színes virág díszítéssel. Felületén többrétegű fémes fényű színes eozinmázakkal festett, sötét alap felett fémlüszteres virágmintákkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm
Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
cca 1885 Zsolnay hatalmas zsíros bödön. Szürkemázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, repedt mázzal, néhány kisebb repedésvonallal, szájánál egy pattanással, m: 44 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION