Porcelán

Tételek száma: 312

Herendi Eton mintás süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, egy tányéron hajszálrepedéssel. Hat személyes d: 14 cm, 27 cm
11255.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Herendi búcsúzkodó juhászok, porcelán szobor, tervező: Pásztor János (1881-1945). Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x22x10 cm
11256.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Herend Rothschild mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11257.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11258.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
11259.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Herendi Indiai kosár purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, 15,5x15,5 cm
11260.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Herendi 6 darab Viktória mintás csésze. Jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
11261.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
18
Herend 2 darab madár, jelzett, egyik csőrén kis kopással, m: 9-12 cm
11262.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi Fleur des indes vertes multicolor mintás fedeles kínáló, rózsa fogóval. Jelzett, hibátlan, 18,5x11x11 cm
11263.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11
Herendi viktória mintás bonbonier, nyúl fogóval, jelzett, hibátlan, 14x10x10 cm
11264.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
20
Herendi Viktória mintás körmös váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11265.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Herendi Viktória mintás kétágú gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11266.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft