Porcelán Tételek száma: 312
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3097769
11255
464
30000
Herendi Eton mintás süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, egy tányéron hajszálrepedéssel. Hat személyes d: 14 cm, 27 cm 3127551
11256
464
26000
Herendi búcsúzkodó juhászok, porcelán szobor, tervező: Pásztor János (1881-1945). Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x22x10 cm 3102238
11257
464
28000
Herend Rothschild mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 2827987
11258
464
Herendi madarak virágokon. Kézzel festett. jelzett, egyik csőrén minimális restaurálás, kis mázhiba, ragasztott, 16x12x11,5 cm 2829570
11259
464
28000
Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros öltözet. Terv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, h: 26 cm 3123907
11260
464
15000
Herendi Indiai kosár purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, 15,5x15,5 cm 3123906
11261
464
15000
Herendi 6 darab Viktória mintás csésze. Jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm 3125917
11262
464
Herend 2 darab madár, jelzett, egyik csőrén kis kopással, m: 9-12 cm 3128142
11263
464
15000
Herendi Fleur des indes vertes multicolor mintás fedeles kínáló, rózsa fogóval. Jelzett, hibátlan, 18,5x11x11 cm 3128047
11264
464
Herendi viktória mintás bonbonier, nyúl fogóval, jelzett, hibátlan, 14x10x10 cm 3127998
11265
464
13000
Herendi Viktória mintás körmös váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3127996
11266
464
15000
Herendi Viktória mintás kétágú gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft