Porcelán Tételek száma: 312
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3106453
11533
464
Wallendorf kínáló.Jelzett, kis kopással, d: 26,5 cm 3105334
11534
464
Aquincumi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm 3108299
11535
464
2200
2 darab kínai fedeles bögre. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3107716
11536
464
Antik kisváza. Jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm 3111514
11537
464
3200
Original Gerzit "Wimbledon 1977" söröskorsó, kék mázzal festett oldalán az adott évben férfi győztes Björn Borg, illetve a női győztes Virginia Wade alakja látható. Jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm 3054162
11538
464
3 darab skandináv karácsonyi tányér, 1971-1980, jelzett, hibátlan, d: 15-21 cm 3092607
11539
464
1982-83 Alföldi porcelángyár 2 db naptáras csempe matricás, jelzett apró lepattanással 15x15 cm 3092605
11540
464
Budapest Lánchíd porcelán csempe matricás, jelzett hibátlan 15x15 cm 3128727
11541
464
Roland modern porcelán kávés, mokkás készlet, hatszemélyes, 6-6 db csésze és alj. Újszerű állapotban, eredeti díszdobozban. 3109810
11542
464
Baba teás készlet két személyes, aranyozott, jelzés nélkül. 3109812
11543
464
Sarraguemines fajansz szőlős tányér. Jelzett, mázrepedéssel. d: 19 cm 3094690
11544
464
2 db kézzel festett tojástartó, hibátlan jn. 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft