Porcelán Tételek száma: 312
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3130360
11242
464
40000
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 16-26 cm 3086640
11243
464
40000
cca 1920-1940, Aelteste Volkstedter háromrészes, női alakkal díszített gyertyatartó. Kézzel festett és plasztikus rózsákkal, valamint kosarat vivő női figurával, aranyozott részekkel. Jelzett, kis sérülésekkel, illetve a női figura kezei hiányoznak, feje ragasztott, teljes magasság: 49,5 cm 3130390
11244
464
32000
Herendi Kitty mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, 27,5x24,5 cm, tálak d: 16,5 cm 3128734
11245
464
30000
Herendi Lehel kürtje jelenetes nagyméretű porcelán dísztányér. Jelzett, biszkvit és mázas porcelán, hibátlan, díszdobozban, d: 35 cm 3128916
11246
464
Zsolnay ügynöki porcelán makett WC csésze és mosdókagyló. Egyik jelzett. 12x16 cm és 11x12 cm, ritka! 3130364
11247
464
Zsolnay bambuszmintás 12 darab süteményes tányér. Jelzett, 3 darab repedéssel, d: 17,5 cm 3118306
11248
464
Hummel Goebel szánkózó fiú. Jelzett, hibátlan, 11x10 cm 3118298
11249
464
Hummel Goebel fiú az almafán. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3105257
11251
464
4800
Hummel Goebel Három veréb faágon. Jelzett, hibátlan, 20x12x11 cm 3002341
11252
464
40000
Herendi porcelán szobor: Udvarlás. Jelzéssel, hibátlan, 25,5 cm 3124123
11253
464
40000
Herendi kígyófüles kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm 3127527
11254
464
30000
Herendi fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft