Porcelán

Tételek száma: 312

Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 16-26 cm
11242.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1920-1940, Aelteste Volkstedter háromrészes, női alakkal díszített gyertyatartó. Kézzel festett és plasztikus rózsákkal, valamint kosarat vivő női figurával, aranyozott részekkel. Jelzett, kis sérülésekkel, illetve a női figura kezei hiányoznak, feje ragasztott, teljes magasság: 49,5 cm
11243.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Herendi Kitty mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, 27,5x24,5 cm, tálak d: 16,5 cm
11244.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Herendi Lehel kürtje jelenetes nagyméretű porcelán dísztányér. Jelzett, biszkvit és mázas porcelán, hibátlan, díszdobozban, d: 35 cm
11245.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Zsolnay ügynöki porcelán makett WC csésze és mosdókagyló. Egyik jelzett. 12x16 cm és 11x12 cm, ritka!
11246.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Zsolnay bambuszmintás 12 darab süteményes tányér. Jelzett, 3 darab repedéssel, d: 17,5 cm
11247.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Hummel Goebel szánkózó fiú. Jelzett, hibátlan, 11x10 cm
11248.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Hummel Goebel fiú az almafán. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11249.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hummel Goebel Három veréb faágon. Jelzett, hibátlan, 20x12x11 cm
11251.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Herendi porcelán szobor: Udvarlás. Jelzéssel, hibátlan, 25,5 cm
11252.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
11253.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Herendi fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11254.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft