Porcelán Tételek száma: 312
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3130381
11279
464
Herend Tertia kétfüles kínáló. Jelzett, kopással, d: 28,5 cm 3130382
11280
464
Herend zöldvirágos pecsenyés tál. 2. oszt. jelzéssel, kopással, 31,5x25,5 cm 3127553
11281
464
Herendi madárka virágok közt. Jelzett, kis hiányokkal, 9x9x9,5 cm 3128147
11282
464
Herendi madármintás fogpiszkálótartó. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 9x6x6 cm 3128122
11283
464
Herendi Viktória mintás ékszeres szelence. Jelzett, hibátlan, 8x7 cm 3128127
11284
464
Herendi Viktória mintás bonbonier, rózsa fogóval. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3128130
11285
464
Herendi Viktória mintás bonbonier, rózsa fogóval. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3128105
11286
464
Herendi Tertia 9 darab süteményes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 16 cm 3128093
11287
464
Herendi eton mintás levél alakú kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x11,5 cm 3128054
11288
464
Herendi Viktória mintás hamuzó. Jelzett, kis kopással, d: 15 cm 3101553
11289
464
Herend virágmintás hamuzó. Jelzett, kézzel festett, kopással, d: 15 cm 3043671
11290
464
Herendi virág mintás váza + kicsi tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft