Porcelán Tételek száma: 312
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3124762
11328
464
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3123517
11329
464
Zsolnay rózsaszín mázas kancsó. Pécsi emlék. Aranyozott, jelzett, XIX. sz. vége, kis kopással 12 cm 3108006
11330
464
Zsolnay nagy méretű népies mintás váza. Matricás, jelzett , hibátlan 31 cm 3130362
11331
464
Zsolnay bambusz mintás kiöntő, cukortartó és 3 db tálka. Jelzett, hibátlan, színárnyalat különböző 3124713
11332
464
Zsolnay eozin mázas feszület. Jelzett, hibátlan, 9,5x5,5 cm 2937795
11333
464
Zsolnay mokkás készlet. Négy személyes Kézzel festett, kopott, cukortartó tetejéről a gomb hiányzik. 3127228
11334
464
Zsolnay virágmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm 3124781
11335
464
Zsolnay 2 darab ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, h: 11,5-12 cm 3124776
11336
464
Zsolnay pillangó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm 3124770
11337
464
Zsolnay négyoldalas váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3123565
11338
464
3 db Zsolnay mokkás csésze alj nélkül. Kézzel festettek jelzettek, kopással 3123559
11339
464
Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, minimális kopással , m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft