Porcelán

Tételek száma: 406

11177.

Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 162,16
2 352,94
11178.

Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 189,19
1 294,12
11179.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Herendi Viktória mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, egyik tálon kopásnyommal, d: 19 cm, 30 cm
11180.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Herendi Apponyi mintás áttört nagy méretű tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 35 cm
11181.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Herendi Viktória mintás lapos tányér szett, 6 db, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
11182.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
14
Herendi PBR rózsa mintás nagy méretű váza . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm
11183.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Zsolnay eozin mázas váza pár. Kopjás váza Formaterv Török János. Jelzett hibátlan. m: 34 cm
11184.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
9
Zsolnay fekete maszk. Formába öntött porcelán fekete mázzal kenve. Terv.: Gazder Antal, cca 1960-1970, jelzés nélkül, hibátlan, 22x20 cm
11185.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
Zsolnay porcelán mokkás készlet, Kézzel festett, jelzett, hibátlan, hat személyes, eredeti dobozában
11186.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
11187.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Fischer Emil áttört testű kisváza, 1900 körül, jelzéssel, formaszámmal, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm  Az 1851-es londoni világkiállítás után egész Európában fellángolt a keleti művészet utáni érdeklődés. A magyar iparművészetnek is meghatározó élménye lett ez az időszak, sorra születtek a keleti stílus szellemében iparművészeti alkotások. Fischer Emil is ebben a szellemben alkotta meg számos porcelánját, melyeknek egyik ritka darabja a jelen aukción szereplő kisváza.
11188.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft