Porcelán Tételek száma: 406
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2998369
11237
451
Herendi Rotschild mintás kagyló alakú tálka, kézzel festett, hibátlan, h: 13,5 cm 2998367
11238
451
Herendi kacsa pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 2922835
11239
451
Herendi szőlőmintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm 3000543
11240
451
2 db Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm 3000545
11241
451
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm 3000546
11242
451
Herendi Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm 3002338
11243
451
3800
Herendi miniatűr vándorlegény, jelzéssel, kis kopással, m: 5,5 cm 2904786
11244
451
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm 2998164
11245
451
Herendi Eton mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, repedéssel, d: 11,5 cm 2998372
11246
451
Herendi Csung Vert mintás ékszeres tálka, jelzéssel, aranyozásán kopással, cca 8x7 cm 2998363
11247
451
Herendi Apponyi purpur mintás ékszeres tálka + cigarettatartó. Jelzéssel, hibátlan, d: 10 cm, m: 6 cm 2998357
11248
451
Herendi madár, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft