Porcelán

Tételek száma: 406

Herendi Rotschild mintás kagyló alakú tálka, kézzel festett, hibátlan, h: 13,5 cm
11237.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Herendi kacsa pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
11238.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Herendi szőlőmintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
11239.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 db Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm
11240.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm
11241.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm
11242.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi miniatűr vándorlegény, jelzéssel, kis kopással, m: 5,5 cm
11243.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
11244.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi Eton mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, repedéssel, d: 11,5 cm
11245.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi Csung Vert mintás ékszeres tálka, jelzéssel, aranyozásán kopással, cca 8x7 cm
11246.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Herendi Apponyi purpur mintás ékszeres tálka + cigarettatartó. Jelzéssel, hibátlan, d: 10 cm, m: 6 cm
11247.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi madár, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 7 cm
11248.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft