Porcelán Tételek száma: 406
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2956138
11297
451
2 darab Zsolnay nyúl figura, a káposztaleveles hibátlan, másik fülén kis kopás, jelzéssel, m: 6,5-7 cm 2930663
11298
451
Zsolnay virágmintás bögre, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 9,5 cm 2930660
11299
451
Zsolnay virágmintás porcelán bögre, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2995037
11300
451
Zsolnay retro saltás tál. Fehér mázas, jelzett, hibátlan d: 21 cm 2990205
11301
451
Zsolnay art deco hegedűs figura. Kézzel festett, jelzett, vonó letört 23 cm 2999946
11302
451
Zsolnay Exclusiv virágmintás ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, 11,5x7,5 cm 3001340
11303
451
Zsolnay virágmintás porcelán bögre, jelzett, matricás, minimális kopással, m:9,5 cm 3001313
11304
451
Zsolnay apró virágmintás 6 db csésze + 5 db csészealj, jelzéssel, kopással 2999860
11305
451
Zsolnay manófüles tejszínkiöntő, jelzéssel, kopással, m: 10 cm 2974157
11306
451
2200
Zsolnay virágmintával díszített váza, fodros peremrésszel, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13 cm 2997189
11307
451
Zsolnay váza, kézzel festett, matricás, nyakán bordázott, jelzéssel, m: 14,5 cm 2898115
11308
451
Zsolnay virágmintás szoknyás bögre, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft