Porcelán

Tételek száma: 406

2 darab Zsolnay nyúl figura, a káposztaleveles hibátlan, másik fülén kis kopás, jelzéssel, m: 6,5-7 cm
11297.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay virágmintás bögre, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 9,5 cm
11298.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Zsolnay virágmintás porcelán bögre, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11299.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Zsolnay retro saltás tál. Fehér mázas, jelzett, hibátlan d: 21 cm
11300.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Zsolnay art deco hegedűs figura. Kézzel festett, jelzett, vonó letört 23 cm
11301.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Zsolnay Exclusiv virágmintás ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, 11,5x7,5 cm
11302.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zsolnay virágmintás porcelán bögre, jelzett, matricás, minimális kopással, m:9,5 cm
11303.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zsolnay apró virágmintás 6 db csésze + 5 db csészealj, jelzéssel, kopással
11304.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zsolnay manófüles tejszínkiöntő, jelzéssel, kopással, m: 10 cm
11305.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zsolnay virágmintával díszített váza, fodros peremrésszel, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13 cm
11306.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Zsolnay váza, kézzel festett, matricás, nyakán bordázott, jelzéssel, m: 14,5 cm
11307.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zsolnay virágmintás szoknyás bögre, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 9 cm
11308.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft