Porcelán

Tételek száma: 406

2 darab antik japán fedeles váza, négy lábon áll, állatfigurás díszítéssel, sérült, hiányos, fedelek ráragasztva a vázatestre, m: 24 cm
11576.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Aquincum női akt, jelzéssel, kis kopással, m: 14,5 cm
11577.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gránit retro színes kávés készlet, hiányos, kopással, jelzéssel.
11578.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gránit vörös tojás bonbonier, jelzéssel, kis kopással, h: 15 cm
11579.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gránit virágmintás váza, jelzéssel, kopással, m: 17,5 cm
11580.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
KPM Royal porcelán váza. Mázas, jelzett, hibátlan 12 cm
11581.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Lenox porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 10 cm
11582.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lenox porcelán csengő, és tálka . Matricás, jelzett, hibátlan 16, 10 cm
11583.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 db kínai szakés pohár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 5 cm, díszdobozban
11584.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Japán szakés csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: tányér 15 cm
11585.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft