Porcelán Tételek száma: 406
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3001333
11576
451
2 darab antik japán fedeles váza, négy lábon áll, állatfigurás díszítéssel, sérült, hiányos, fedelek ráragasztva a vázatestre, m: 24 cm 3001317
11577
451
Aquincum női akt, jelzéssel, kis kopással, m: 14,5 cm 3001309
11578
451
Gránit retro színes kávés készlet, hiányos, kopással, jelzéssel. 3001303
11579
451
Gránit vörös tojás bonbonier, jelzéssel, kis kopással, h: 15 cm 3001300
11580
451
Gránit virágmintás váza, jelzéssel, kopással, m: 17,5 cm 3000896
11581
451
KPM Royal porcelán váza. Mázas, jelzett, hibátlan 12 cm 3000570
11582
451
Lenox porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 10 cm 3000575
11583
451
Lenox porcelán csengő, és tálka . Matricás, jelzett, hibátlan 16, 10 cm 3000577
11584
451
2 db kínai szakés pohár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 5 cm, díszdobozban 3000565
11585
451
Japán szakés csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: tányér 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft