Porcelán Tételek száma: 406
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2997453
11201
451
cca 1850 Villeroy & Boch "Fasan" mintás kínáló. Máz alatti kékkel festett, jelzéssel, mázrepedéssel, d: 30 cm 2965187
11202
451
30000
Szecessziós majolika váza, gazdag ornamentikus díszítéssel, inda formájú fülekkel, sorszámmal jelezve, 2 kis hajszálrepedéssel, m: 43 cm 2998825
11203
451
Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 1960 körül, m: 25 cm 3003542
11204
451
Capodimonte bögre, körben plasztikus Bacchanalia jelenettel díszítve. Jelzéssel, kopással, m: 8 cm 3003536
11205
451
MZ Altrohlau I. világháborús magyar huszárok bögre. Matricás, jelzett, kopásokkal. m: 9,5 cm 3002342
11206
451
Royal Dux vadászkutya pár, jelzéssel, hibátlan, 27x12x21 cm 3001567
11207
451
Sitzendorf tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 22 cm, m: 15,5 cm 2977796
11208
451
36000
Urbach-Freres - Flora Népi szecessziós mintás fajansz mosdó készlet. Mosdótál, kancsó, szappan és fogkefe tartók. jelzett, hibátlan 3002341
11209
451
40000
Herendi porcelán szobor: Udvarlás. Jelzéssel, hibátlan, 25,5 cm 2998493
11210
451
28000
Herendi nagy méretű Apponyi zöld mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28 cm 2856721
11211
451
26000
Herendi virág mintás porcelán váza oroszlán lábakkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm 2856714
11212
451
Herendi porcelán süteményes tányér készlet 6 darab. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft