Porcelán

Tételek száma: 406

cca 1850 Villeroy & Boch Fasan mintás kínáló. Máz alatti kékkel festett, jelzéssel, mázrepedéssel, d: 30 cm
11201.

cca 1850 Villeroy & Boch "Fasan" mintás kínáló. Máz alatti kékkel festett, jelzéssel, mázrepedéssel, d: 30 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szecessziós majolika váza, gazdag ornamentikus díszítéssel, inda formájú fülekkel, sorszámmal jelezve, 2 kis hajszálrepedéssel, m: 43 cm
11202.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 1960 körül, m: 25 cm
11203.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Capodimonte bögre, körben plasztikus Bacchanalia jelenettel díszítve. Jelzéssel, kopással, m: 8 cm
11204.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
MZ Altrohlau I. világháborús magyar huszárok bögre. Matricás, jelzett, kopásokkal. m: 9,5 cm
11205.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Royal Dux vadászkutya pár, jelzéssel, hibátlan, 27x12x21 cm
11206.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Sitzendorf tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 22 cm, m: 15,5 cm
11207.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Urbach-Freres - Flora Népi szecessziós mintás fajansz mosdó készlet. Mosdótál, kancsó, szappan és fogkefe tartók. jelzett, hibátlan
11208.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Herendi porcelán szobor: Udvarlás. Jelzéssel, hibátlan, 25,5 cm
11209.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Herendi nagy méretű Apponyi zöld mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28 cm
11210.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Herendi virág mintás porcelán váza oroszlán lábakkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
11211.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Herendi porcelán süteményes tányér készlet 6 darab. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 15 cm
11212.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft