Tétel

Katalógusszám:

11177.
451. Lezárult gyorsárverés
Porcelán

Kikiáltási ár:

800 000 Ft
2 162,16 EUR, 2 352,94 USD

Leírás:

Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880-90 körül. m: 63 cm, d: 22 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras