Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2797651
10159
436
Gulyás Dénes (1927-2003): Daidalosz és Ikarosz. Monotípia, selyem, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm 2644244
10160
436
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Budapest, Parlament. Olaj, farost, jelzés nélkül. 60x80 cm 2786395
10161
436
32000
Anton Gutknecht (1907-1988) német festőművész: Erdei
tájkép. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 80cm x 60cm 2828518
10162
436
55000
Guzsik Ödön (1902-1954): Festőnő a szabadban. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, javított fakeretben. 40×50 cm 2797725
10163
436
130000
Gyenes Gitta (1888-1960): Fiú portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, apró felületi sérülésekkel, 72×58 cm
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
2800465
10164
436
Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Női portré. Olaj, papír. Jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x17 cm 2786019
10165
436
30000
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist's proof, 65x49 cm 2763259
10166
436
30000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 2784182
10167
436
11000
Györgyfy György (1896-1981): Tabáni részlet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Blattner Gyula budapesti képkeretező 1930 körüli címkéjével. 31,5×26 cm 2553701
10168
436
600
Győre Fanni (?-): Adatok. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/5. 15×10 cm 2826988
10169
436
28000
Győrffy Sándor (1951-): Ablak 7., 2021. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 20×20 cm / Sándor Győrffy (1951-): Window 7., 2021. Acrylic on canvas, signed on the reverse. 20x20 cm 2830304
10170
436
22000
Gyulai Líviusz (1937-2021): Piramisok, 1990. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. III./XXV. számozással, 30x45 cm. Üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft