Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2530718
10147
436
30000
Gál János (1894-1976): Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 54x61 cm 2724536
10148
436
Gálfy Ernő: Indián lovas. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 21x29,5 cm 2724539
10149
436
Gálfy Ernő: Indián törzsfőnök. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 23,5x21 cm 2828414
10150
436
4600
Ghyczy György (1953-): Vízivilág. Szitanyomat, papír, jelzett. 20/7 számozással. 46×60 cm 2472621
10151
436
Gibellini, Luisa (1950-), kétoldalas mű: Fecskék, 1990. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán toszkán ház. 20×14 cm 2836834
10152
436
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Buborékfújók. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 35,5x26,5 cm. 2806442
10153
436
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz Oszkár, Prihoda István), számozott (134/150). Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 22×19 cm 2836830
10154
436
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 35,5x26,5 cm. 2805660
10155
436
Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Szentháromság tér. Akvarell, tus, papír, jelzett, 15x21 cm 2805664
10156
436
Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Dunapart. Akvarell, tus, papír, jelzett, 15x21 cm 2805645
10157
436
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm 2644218
10158
436
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Szigliget. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Szélein apró sérülésekkel. 60x80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft