Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2780077
10532
436
42000
Zolnay Géza ( 1886-1947 ): Pálfalva 1947. Olaj, karton, jelzett, keretben. 49,5x69,5 cm 2830116
10533
436
140000
Zólyomi Remecz László (?-?), működött a XX. első felében:: Halpiac. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 60x80 cm / oil on canvas, signed,
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2793486
10534
436
48000
Zórád Géza (1896-1959): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm 2828280
10535
436
Zubovits Győrkös Erzsébet (?-): "Ősi jel I.". Fanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/VII. számozással. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 23x9,5 cm. 2786452
10536
436
Zsátos Gyula (?-?), működött a XX. sz. közepén-második felében: Velencei vitorlások. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított, sérült. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm 2707584
10537
436
Zsigovics Iván (1958- ): Kozmosz (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett, számozott (38/100), a lap széle kissé foltos, 36x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft