Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2775569
10448
436
42000
Szekeres Béla (Budapest, 1890 - ?): Asszonyok a tájban. Olaj, tempera, papír, üvegezett keretben. Jelezve balra lent: Szekeres B. 46x50 cm.
"Festő, grafikus. Tanulmányait az Iparművészeti Főiskolán végezte. 1911-1912-ben Rio de Janeiró-ban dolgozott. Olaszországi hadifogsága után, 1919-től működött Budapesten. Több kiállításon vett részt, ahol tájképeit és alakos kompozícióit mutatta be. Egy műve a Magyar Nemzeti Galériában található. " 2798300
10449
436
Szekeres József (1944-): Kompozíció, 2017. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 65x93 cm 2798297
10450
436
Szekeres József (1944-): Akt színmezőkben (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 60,5x99 cm 2811940
10451
436
Szekeres József (1944-): Kompozíció. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 32x59 cm 2811936
10452
436
19000
Szekeres József (1944-): Perpetum Mobile. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 56x90 cm 2792210
10453
436
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Téli táj. Olaj, falemez. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×60 cm 2803657
10454
436
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Absztrakt szemek. Olaj, farost. Jelzett. 80x60 cm 2803656
10455
436
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hölgy kalapban. Vegyes technika, karton. Jelzett. 69,5x50 cm 2831546
10456
436
32000
Szenes Árpád (1897-1985): Art deco hölgy portréja, 1929. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Lapszéli javított szakadásokkal. Kartonra kasírozva. 45×33 cm 2830087
10457
436
Szennik György (1923-2007): Sorokparti fák. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 29×49 cm 2716853
10458
436
24000
Szenténé Kálvai Mária (1939-): Melegedők (Kosztolányi Dezső idézettel). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 50×40 cm. 2831878
10459
436
2200
Szigety István: Merénylet karikatúra. Tus, papír, sérült paszpartuval, jelzett, 10,5x14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft