Gyulai Gaál Endre (1904-1991): Levelibéka. Olaj, vászon-karton, jelzett, 20x25 cm
Hátoldalán a festő autográf verses sorai:
"Festettem ezt a képet halk, borongó
Kedvvel tűnődve egy mély rébuszon :
Hogy van e élet, vagy ahhoz hasonló
Kívül e szerencsétlen glóbuszon...?
S már önfejemre csaptam - Heuréka ! Hogy piktorfőben ennyi ész lehet.....! - Kell lenni mindenképen.- szólt a béka És megfogta a holdon a legyet."
Haász Ágnes (1951-): Zárt struktúra, 2020. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/22). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és címkén feliratozott. 45x45 cm
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (2/30). 31,5x26 cm. Az olasz Művészeti
Szervezet tiszteletbeli tagja volt. 1944 óta kiállító művész. Több európai városban szerepelt
munkáival. 1963-től Svédországban dolgozott. Több alkotását őrzi a Magyar Nemzeti
Galéria. / Screenprint on paper, signed, artist's proof.