Gyulai Gaál Endre (1904-1991): Falu vége. Olaj, vászon-karton, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gyulai-Gaal-Endre-1904-1991-Falu-vege-Olaj-vaszon-karton-jelzett-20x25-cm~II2831953
2831953
10175
436
Leírás: Gyulai Gaál Endre (1904-1991): Falu vége. Olaj, vászon-karton, jelzett, 20x25 cm
: karap_norbert