Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2767344
10183
436
15000
Halmai Attila (?-): Téli táj. Olaj, farost. Jelzett. 50×70 cm. Dekoratív fakeretben. 2806068
10184
436
Hankó Béla (1927-1993): Balaton. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan). Üvegezett fakeretben, 35×50 cm 2792387
10185
436
Hámori Béla (1940-2004): Pegazus. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm. 2826221
10186
436
Helbing Ferenc (1870-1958): Krisztus, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×19 cm 2830532
10187
436
9500
Helbing Ferenc (1870-1958): Tabán részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm 2825720
10188
436
Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban, 28x37 cm. 2785624
10189
436
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A.. 35x24,5 cm. Lap tetején egészen apró szakadással. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, with a very small tear on the top. 35x24,5 cm. 2804236
10190
436
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, ca. 31x21 cm. 2834194
10191
436
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 36x21 cm. 2834276
10192
436
46000
Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (23/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (23/40). 2786060
10193
436
55000
Hetényi Tibor (1891-1977): Életkép, 1972. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 57,5x71 cm 2786057
10194
436
55000
Hetényi Tibor (1891-1977): Vízparti táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 57,5x83,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft