https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gyorgyfy-Gyorgy-1896-1981-Tabani-reszlet-Akvarell-papir-Jelzett-Dekorativ-uvegezett-~II2784182
2784182
10167
436
11000
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
LeÃrás:
Györgyfy György (1896-1981): Tabáni részlet. Akvarell, papÃr. Jelzett. DekoratÃv, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Blattner Gyula budapesti képkeretezÅ‘ 1930 körüli cÃmkéjével. 31,5×26 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk