Festmények és grafikák

Tételek száma: 534

Koppány Attila (1947-): K43. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
10000.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
10001.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
10002.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Székács Zoltán (1954-): Üzenet Miró-nak. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm.
10003.

Székács Zoltán (1954-): "Üzenet Miró-nak". Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
10004.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Nagy Imola (1976-): A természet győz. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 100x80 cm
10005.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Nagy Imola (1976-): Múltba révedés. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 100x80 cm
10006.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Feszty Masa (1895-1979): Art deco hölgy. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 84x53 cm
10007.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
10008.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
10009.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
10 db Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafika mappában. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai. Hímzett mappában. A karcok mérete. 9,5×13 cm
10010.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Abonyi Magyar Imre (1939-2010): Tisza ladikkal. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével és kiállítási meghívóval. Üvegezett fakeretben, 26,5x38,5 cm
10011.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: