Győrffy Sándor (1951-): Ablak 7., 2021. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 20×20 cm / Sándor Győrffy (1951-): Window 7., 2021. Acrylic on canvas, signed on the reverse. 20x20 cm